Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki érzi magát igazi magyarnak?...

Ki érzi magát igazi magyarnak? Ha van is ilyen. De lenne lehetősége elmenekülni innen a borzalmak alól, s az utolsó eu-s hely elől egy másik országba, akkor MEGTENNÉ?

Figyelt kérdés

Magyar vagyok, de már szégyenlem!(undorító, hogy a cigányokat is egy kalap alá veszik a MAGYAROKKAL a külföldiek) Elvileg ez MO és nem CO!

Rosszól vagyok a rengeteg adótól, ami nem is lenne baj, ha keresnénk annyit, hogy legyen miből adózni, s elvágyódom máshova!



2014. okt. 29. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
nekem most telt be a pohár. Egy kormány ismét 2/3-ot kap úgy,hogy 2010 óta 40 féle új adót vezettek be,a híveik meg épp most azon fáradoznak,hogy tüntetést szerveznek az internetadó MELLETT! Ezt a sötétséget már nem bírom elviselni,hogy egy csomóan azért akarnak tüntetni,hogy egy újabb adót fizessenek. Ez az ország halott,és szedem a sátorfámat. Januárig meg letöltök minden olyan anyagot a netről ami a nyelvtanulásomhoz szükséges,aztán fizessen adót ezeknek a bús istennyila!
2014. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015.októberében pedig Svédországba veszem az irányt. Most épp a hiányszakmák közé felkerült az én szakmám is,és rengeteg helyre tudok majd menni dolgozni. Ezt a lepratelepet meg itthagyom.
2014. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Akkor nem vagyok egyedül!

2014. okt. 29. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Szeretem Magyarországot és nem szégyellem, hogy magyar vagyok, de ha nem lenne egy viszonylag biztos és jó állásom nekem meg a páromnak is... és mindemellett nem lenne egy egy éves babám, akit nem akarok kitenni a költözéssel járó bonyodalmaknak és bizonytalanságnak, akkor szó nélkül lépnék innen tovább.


Nem ezen múlik az, hogy ki mennyire magyar... Sokáig kitartok emellett az ország mellett, de azért van egy határ ami már nem arról szól, hogy az ember büszke és hazaszerető-e, hanem, hogy hülye-e vagy sem... ennyi.

2014. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Sok anti-ember mintha tényleg örömét lelné abban hogy szenvedhet, ha egyre rosszabb lesz a sorsa. Ezért ők a következő választáskor megint a Fideszre szavaznak, abban reménykedve hogy növeli is a bevezetett internetadót. Az anti-emberek valószínű szado-mazo kínzókamrának képzelik az országot.
2014. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen borzalmak?

Az ilyeneknek kéne egy hetet leélni valahol Afrika közepén...

2014. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!