Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Anyukám mindig azt mondja és...

Anyukám mindig azt mondja és szinte mindig ezen vitázunk hogy van egy olyan barátnőm aki szinte a legjobban meg ért meg minden, és anyukám azt mondja hogy ez nem igazi barátság, egyszer megun és ott hagy egy másik barátnőjéért. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
és hogy szerinte tuti hogy folyton kibeszél amit elmondok neki. De én már tapasztaltam hogy nem beszél ki de nem tudja anyukám megérteni.De én nem olyannak ismertem meg aki csak hirtelen otthagyna... Mit csináljak? 14/L

2014. márc. 14. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Semmit ne csinálj, sodródj az árral, az idő majd igazol vagy téged, vagy az édesanyádat.

Csak ne lepődj meg, ha az anyukádnak lesz igaza. Ne feledd, van vagy 25 év előnye élettapasztalatban. Nem elhanyagolható momentum. Ettől még nem biztos, hogy igaza van, majd az idő eldönti.

2014. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek elsővel.. szerintem se biztos, hogy igaza lenne anyádnak, ehet neki csak olyan barátai voltak, akik ilyenek voltak vele..

Semmi sem bizonyítja azt, hogy a te barátnőd ilyen lenne.. majd eldől később, hoyg kinek lesz igaza...

2014. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég megkeseredett anyukád lehet, ha ilyeneket mond. Valószínűleg neki nem voltak még igaz barátai, de neked attól még lehetnek. Az meg úgyis kiderül az idők alatt, hogy elárul-e vagy sem, addig pedig ne agyalj ezen, csak élvezd a barátságát, mert a folytonos gyanúsítgatással csak saját magadat idegesíted. Igenis léteznek igaz barátságok.
2014. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pedig sehogy nem tudod meggyőzni anyukádat, hagyd rá. Nem az ő dolga, hogy te kiben bízol meg, és kiben nem.
2014. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, igy 7 ev utan, kinek lett igaza?
2021. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!