Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne elkezdeni...

Hogyan lehetne elkezdeni kutatni és a világ elé tárni Nikola Tesla kutatásait/találmányait úgy, hogy a háttérhatalom ne tudja megakadályozni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 16:16
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
0%
A paranoia és skizonfrénia kezelhető hidd el! Csak ne félj orvoshoz fordulni!
2014. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
49%

Az nem titok, hogy miket talált fel.Persze a találmányainak működési elvét nem fogod a könyvtári irodalmakból beszerezni.Sajnos vannak érdekcsoportok, akiknek nem jönne jól, ha a földből nyernénk az ingyen energiát, vagy vízzel működnének az autók benzin helyett, stb...Nos, hogy az "idegenekkel " is lett volna kapcsolata, arról nem tudok, de tény, hogy rendkívüli ember volt, rendkívüli elme.Sajnálatos, hogy oly sok találmánya "elveszett", nem érvényesülhetett épp az ellentétes érdekek miatt.

Ha néhány mai "zseni" összefogna és újra alkotná ezeket a találmányokat "újra feltalálja", vagy nagyon hasonlót alkotna és nem hagyná, hogy érdekcsoportok elnyomják, tehát a piacot is megteremtené hozzá, akkor az nagyon jó lenne.

2014. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
41%

A földből nem lehet ingyen energiát nyerni. Az olajat is a földből nyerik es az összes ércet. Még sem ingyen van. Magától nem jön ki az "energia".


Vízzel lehet autót hajtani ha hidrogénre es oxigénre bontják. Rohadt sokba kerül jelenleg. De kutatók foglalkoznak ezzel.


Nem néhány hanem rengeteg zseni fog ossze, hogy az emberiség nagy problémáit kutassa. De ahhoz, hogy ezt megértsétek, ahhoz előbb érettségizettek le és utána okoskodhat ok tudományról, politikáról, "háttérhatalomról" stb.

2014. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
0%

Jól van, 59%os!

Ülj le, EGGGGGGGGGGYES!

2014. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 BlackSword ***** válasza:
69%

Erről a vezeték nélküli áramtovábbításról lemaradtál, pont tegnap láttam egy mobilreklámot zsinór nélküli töltővel...


Szóval mégsem akadályoz semmit a háttérhatalom...

2014. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, nekem ugyan nincs érettségim, de javaslom, ügyelj kicsit jobban a helyesírásodra.

Aki pedig Tesla találmányairól szeretne vitázni, az először tájékozódjon róluk, mivel igenis képes volt a földből energiát nyerni (nem olaj formájában).

2014. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
42%
"Azt is megfigyelte, hogy ha az adót és a vevőt is földeli, több energiát tud begyűjteni. A Földet egy hatalmas éterraktárnak gondolta, amiből párhuzamosan tud a találmánya energiát nyerni a szikraköz mellett, vagyis a Földben és a levegőben sugárzott hullámokat is fel tudta fogni."
2014. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy ha igaz is lenne, akkor már rég előálltak volna vele. Az internet korában szinte lehetetlenség bármit is titokban tartani, ezért is próbálják meg a különböző kormányok/országok folyamatosan szabályozni, csak nem jön össze.


Szó volt itt például arról, hogy a földből nyert energiát. Bizonyos szempontból nézve ez már megoldható, mert nem definiáltad, hogy mi számodra az az energia. Ettől függetlenül én még nem láttam a neten olyan videót, ahol konkrét tényekkel kápráztattak volna el. Pedig sokan biztos örülnének például egy tervrajznak.

2014. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
47%

51%-osra pont ráillik az alucsákós hülye kifejezés. :D

Te is az élet iskolájában tanultál, és a University of YouTube-ra jártál fél évet, mi?:DDDDD

2014. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
83%
A 17-es válaszolótól nagyszerű hogy ezt az idézetet választottad ugyanis már Einstein korában bebizonyosodott, hogy az éter mint közeg nem létezik.
2014. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!