Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne elkezdeni...

Hogyan lehetne elkezdeni kutatni és a világ elé tárni Nikola Tesla kutatásait/találmányait úgy, hogy a háttérhatalom ne tudja megakadályozni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 16:16
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

mivel nem akarok sokat gepelni, neked viszont nem artana okosodni, berakom ezt, eleg jo cikk:


[link]


Az altalad ismerni velt osszes "tenynek" ugyanilyen magyarazata van valahol, csak te nem vagy hozza eleg okos, hogy magad is megkeresd, es mivel kupplungos vagy, szeretsz hinni a konteokban. A hiba a te keszulekedben van.

2014. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%
Történetesen én fizikus vagyok, bár csak ócska reaktorfizikus szóval biztos ostobaság hogy szerintem a chemtrail bullshit úgyhogy légyszi magyarázd el nekem a kondenzcsík és a chemtrail közötti különbséget, és hogy a chemtrail miért marad meg miközben a kondenzcsík nem
2014. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
8%
A kérdésedre válaszolva, úgy lehetne elkezdeni, hogy szenvedélyesen és megszállottan információt gyűjtünk az általa kutatott témáról. Ő is így tette. A háttérhatalom nem fog megakadályozni benne. Az újnak és jónak, például a vízzel működő autónak azért van egy örök ellensége, úgy hívják hogy szegény ember. Ugyanis mindent megtesz azért hogy szegény maradjon nem csak ő, de más is. Például megöli a vízautó feltalálóját, mert egy marék pénzt kap érte ami sokáig elég a kocsmában és még cigire is marad neki. Az már nem érdekli hogy gyilkos lesz, a fosszilis üzemanyagok miatt folytatódik a klímaváltozás, valamint az olajmaffia szolgája marad ő is és gyereke is. De a szegényt ez nem érdekli. Bár a pénz nem az ő kezében van, ennek ellenére a fő bűnös a szegény ember, mert a fát a gyökerei tartják.
2014. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Kezd bejönni amit a kérdező írt...2022 van és évek óta egyre közelebb kerülünk ahhoz, hogy nyilvánvaló legyen a háttérhatalom.
2022. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!