Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A NAV az intézményesített...

A NAV az intézményesített korrupció tökéletes példája?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kocsog Vida Ildikó elugatta hogy a kitiltottak között van, de ő "kikéri magának hogy korrupt".

Jah, Amerikában csak jókedvükből vádolják ilyennel az embert.

Főleg, hogy állítólag az amcsiknak bizonyítéka van.

2014. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi van az ÁFA-botránnyal, amit egy volt NAV-os borított tavaly? Ha jól emlékszem Horváthnak hívták.

Külön szép, hogy éppen a NAV kötelessége lenne a korrupciók felderítése és megbüntetése.

2014. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz az ügy, amiről Horváth András lerántotta a leplet. Mocsok maffiabanda!
2014. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor tudnánk meg ha a "független" Magyar ügyészség vizsgálatot indítana (ez egyébként kötelessége lenne)de nem indít. Ezért csak gyanakodhatunk.


Viszont Horváth az elküldött NAV-os aki kitálalt az is erről beszélt nevzetesen hogy a NAV-nál korrupciós ügyek vannak.


Akkor sem volt korrekt vizsgálat, septében szombat vasárnap megvizsgálták a NAV-nál a dolgokat és semmi perc alatt kiderítették hogy nincsen semmilyen jogsértés a NAV-nál, hihetetlen gyorsasággal kibújtak a vádak alól.


Ezután egy másik volt NAV-os is meg erősítette a Horváth jelentésében foglaltakat, erre is az volt a válasz hogy minden rendben van.


És most a kitiltási botrány után is az a válasz hogy nincs semmilyen korrupciós ügy a NAV-nál.


A kormány semmit nem tesz az igazság kiderítéséért.


Vajon hihetünk ezek után még a NAV-nak? vajon hihetünk a kormánynak?


Magyarországot az oligarhák uralják elborítja az Országot a korrupció, ezért nem elég a Dárius kincse sem Orbánéknak.


Ezért jönnek az újabb és újabb adók és megszorítások.


Szép kis jövőkép alakult ki előttünk, ezek után én is igazat adok azoknak akik elhagyják Magyarországot.

2014. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "mocsok" nem bűn kategória, hanem a gyűlölet jelzője. Azé a gyűlöletét, amely általában a helyzetet rontja és nem javítja, ennélfogva semmivel sem különb gyűlöletének tárgyánál.

A NAV-nál több, mint tízezren dolgoznak, többségük meglehetősen mostoha körülmények között. Ezért egy ekkora intézményt csak úgy a korrupció példájának tekinteni, meglehetős rövidlátásra vall. Éppen azért szokott minden gazemberség remekül és hosszú ideig működni, mert sok gyűlölködő rövidlátó ember mindent egybemos, pár tucat ember megérdemelt büntetésének követelése helyett ártatlan tízezreket sért meg. Ezzel nemcsak sok embert helyeznek a bűnös oldalra, de rákényszerítik őket, hogy becsületük védelmében akaratlanul a hibás oldalt védjék.

És elhiheti bárki, a megvédéshez ők sokkal jobban értenek, semhogy az artikulátlanul mocskolódó gyűlölködők bármit is elérni képesek legyenek. Míg ha célzottan és tárgyilagosan szólnának, sok belső embert maguk mellett tudva lehetnének eredményesek. Így viszont látható, hogy emezeknek mindössze a romboló hőzöngés a céljuk.

2014. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utazunk Amerikába? Ildikó szervez egy buszkirándulást oda? Rosszul hallottam? Ildikó lesz az idegenvezető is talán?
2014. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez igy van. Engem 2006-ban kirúgtak attól a nagy cégtől,ahol már régóta dolgoztam,mivel nem tanusitottam kellő együttműködést,de természetesen más indokkal küldtek el. Bosszút akartam állni,de nem sikerült. Telefonon bejelentést tettem az adóhivatalnál hogy a cég kettős könyvelést folytat és tudomásukra hoztam hogy az ehhez szükséges bizonyitékokat illetve dokumentumokat melyik szekrényben találják. Természetesen gyors lerohanással meglátogatták a céget 2 nappal később,de nem találtak semmit. Két évvel később egyik ma is ott dolgozó ismerősömtől tudtam meg hogy valaki a NAV-tól előre értesitette a cégvezetőt a várható ellenőrzésről. Ennek ma már semmi jelentősége,csak kénytelen voltam személyesen is megtapasztalni hogy valóban a NAV AZ INTÉZMÉNYESITETT KORRUPCIÓ TÖKÉLETES PÉLDÁJA.
2014. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!