Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hír TV miért akarja ennyire...

A Hír TV miért akarja ennyire eltüntetni mindenhonnan a Vida Ildikós történetet?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 12. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Mert az alap sztori az volt, hogy szegény hiába kért bizonyítékokat, nem kapott.

Míg a felvételen látszik, hogy a nyelvi akadályok miatt eleve nem is tudott volna kérni.

2014. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert a HírTV a FideSS magáncsatornája.
2014. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

hát pedig bizonyítékok nélkül nem igen fognak lecsukni senkit :(

ilyen ez a szőrnyű fideszoid rendszer...

2014. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetro ***** válasza:
50%
Én azt nem értem, hogy akkor a mi francért adták ki. Ennyire hülye ott mindenki? Senki nem szólt, hogy ez gáz? Nincsen egyetlen szerkesztő se, aki két éve még nem hamburger árus volt?
2014. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akarja.
2014. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"hát pedig bizonyítékok nélkül nem igen fognak lecsukni senkit :( "


Ez eléggé komoly probléma. Én Vidának kirónám az életfogytot ha van bizi ha nincs.

2014. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát akkor sajnos diktatúrára kéne szavaznotok
2014. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért a NAV-ot mint nem sáros hivatlat emlegetni. A 2 napos hétvégi teljes ellenőrzés után (amit egyébként nem adnak ki) nem hiszek nekik. AZ USA se fog indokolatlanul senkit se kitiltani. (és ha a kormányközeli média nem jelenít meg erről cikket akkor nem is hallani róla) A kormány meg azt nem érti meg, hogy az USA nem adhat ki semmit. Vagy pont, hogy tudja és ezért hangoskodik, mert ha a törvény nem tiltaná őket akkor nem akarnák ennyire a bizonyítékokat.
2014. nov. 12. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Az USA kitilt valakit, de azt már nem mondja el hogy miért?

Azért ez nem így megy szerintem.

2014. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nincsen egyetlen szerkesztő se, aki két éve még nem hamburger árus volt?"


Ők ma az MTVA csatornákat erősítik itt meg maradt a másodvonal. Még emlékszem, amikor Krakkó Ákos a 2006-2010-es időszak "nagyágyúja" 2010-ben könnyfakasztóan búcsúzkodott a Célpontban és távozott állami pozícióba, majd 2013-ban visszacsempésződött. Idén pedig ismét állami megbízás miatt távozik.

2014. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!