Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesszel az a baja, az...

A Fidesszel az a baja, az USA-nak, hogy nem liberális elkötelezettségű?

Figyelt kérdés

[link]


Ha a korrupció zavarta volna az amerikaiakat, akkor évekkel ezelőtt szóvá tették volna.


Én dolgoztam az MSZP kötődésű Strabagnál,azért beleláttam 1-2 dologba.Ne tudjátok meg, hogy mekkora lenyúlások voltak a nagy állami beruházásoknál.

Sokszor még a kavicsot is lopták és spóroltak...


Szerintem is másról van szó, mint pusztán a korrupciós problémákról.


Az USA-nak, Magyarország liberalizmus iránti elkötelezettségével van a baja.


A nyugat az alkotmányt is elég csúnyán bírálta, főleg a család meghatározása miatt, illetve, hogy az alkotmány tiltja az azonos nemű házasságot.



2014. nov. 14. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amerikai cégek ellen vizsgálódik a NAV

2014. október 16. csütörtök 15:36, frissítve: 2014. október 17. péntek 10:05.


Amerikai cégek jelezték a kormányuknak hogy Magyarországon korrupciós ajánlatokat tettek nekik kormányközeli emberek.


Orbánék fel vannak háborodva mondván hogy ők védik a nemzet érdekét.


Amerika sem tesz mást minthogy védi a nemzeti érdekeit.

2014. nov. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az USA-nak az a baja, hogy az Orbán-kormány nem hajlandó Amerika seggét nyalni és inkább orosz barát politikát folytat. Egyébként bármit is mondjon az ellenzék ebben igazuk van, mert Európának nagyobb szüksége van Oroszországra, mint az USA-ra. Csak egy példa: az USA nem fog földgázt küldeni senkinek a -20 fokos hidegbe, míg az oroszok ezt teszik, de ha így folytatódik tovább Putyin egyszer csak úgy dönt majd, hogy jó hát akkor fagyatok meg vagy tüzeljetek amivel akartok, de orosz gázt nem kaptok. Az USA meg úgy állítja be magát, mint a demokrácia védelmezőjét, holott egyáltalán nem az és nem is volt soha. Azt is bírom, amikor sok liberális meleg házasság támogató az mondja, hogy Orbán diktátor, majd másnap mennek a Parlament elé tüntetni. Rákosi és Kádár elvtárs idején ugyebár szintén diktatúra volt és biztos akkor is mentek az emberek tüntetni, igen én is erre emlékszem a történelmi tanulmányaimból
2014. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!