Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miėrt hiszik...

A magyarok miėrt hiszik hogy a franciák utálják öket?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom ezeket a szep csodás politikai vitákat. Többször olvastam hogy a Francia igy ital minket meg ugy. Szeretnėk föleg 100% ig magyaroktól választ kapni. En fancia vagyok es nagyon sok franciát ismerek es magyart. Akivel Errol beszėltemm francia Volt sok ember senki sem utálja a magyart Fra.or. ban SE en es a Balaton a francianak olyan meint a magyarnak a legszebb nyaralás ;) en ertem trianont de azota mar lassen 100 EV van.
2014. nov. 19. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én még sosem hallottam ilyet hogy a franciák utálják a magyarokat
2014. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A Magyarok utálják a Franciákat.(Trianon)
2014. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Trianont a Magyar ember soha el nem fogja felejteni.
2014. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De trianon az ''Amcsik'' miatt volt akik ''küldtek'' ''segitsėget'' de a magyar fiatalság 90% nyalja Amerika seggėt Mert AZ ojan jo -_-
2014. nov. 19. 14:53
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Trianon az az ANTANT miatt volt. és az ANTANT-ban bennevolt Francia ország is. És ez nemvolt elég a Franciáknak még teret is adtak Magyarország megalázásához, Trianont biztosították mint helyszint ehhez.
2014. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Történelmi okok miatt.

A franciák ellenségesek voltak a magyarokkal, a 20. században mindig inkább a környező államokat támogatták, főleg Romániával vannak hagyományosan jó viszonyban.

Ezen kívül ott van a francia grandeur, a felsőbbrendűségi érzés, hogy ők a szofisztikált kultúrnemzet, nagyhatalom és a francia világnyelv. A franciák még sokszor angolul sem hajlandók kommunikálni. Utálják a németeket is, a kelet-európaikat meg lenézik, így szerintem általában a magyarokról sincsenek jó véleménnyel.

2014. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Csak néhány nagyszájú, még mindig Trianonon kesergő, azt vissza csinálni akaró hiszi ezt. Az értelmes emberek nem.
2014. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Személy szerint többre tartom a románokat, mint a franciákat. Sokkal kedvesebb és műveltebb emberek.
2014. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező. és még arról nem is írtam neked hogy Francia ország mint ANTANT tag még fegyveres erőkkel is megszállta Magyarországot. Az én szülővárosomban is fekete Afrikai katonák randalíroztak Francia katonai egyenruhában.


Te mitszólnál egy ilyen dologhoz ha a szülőhazád megszállnák ???

Aztán meg elvennék a kétharmadát???

2014. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos roviden: Romania 1918-ban Gyulafehervaron megigeri a teruleti autonomiat a magyaroknal amit most nemzetallamra hivathozva nem is akar elismerni (marmint a tenyt hogy ezt igertek amiert akkora teruletett kaptak)

1.Kerdes: Milyen velemenyel lennel egy olyan orszagrol ami ezt tamogatta es ma sem szolal fel az aszimilacio ellen (gondolom a fejszevel levagjuk a fejet mert nem beszel fraciaul ala 1789-nel meg mindig jobnak tartod ezert tamogatod nem? :))) )

-Dak-romai kulturanak mondjkak magukat de a dakotol nemhogy nyelvuk de meg iras szoveguk sincs

2.Kerdes: A fraciaorszagban levo afrikaiaktol Algir tamogatassal hogy esne hogy ok az abrakadabra nyelvet beszelo piripocs nemzet lezaszmazotai francia megszalas alatt?? Pot kerdes: hogyan viszonyulnal egy olyan nemzethez ami ezt tamogatta es tamogatja (nincs autonomia esetleg a Lioni egyetenem is csak az ok nyelvukon lehet beszelni mert tobbsegbe kerultek. Last Marosvasarheyli gyogyszereszeti egyetem mely MULTIKULTURALIS (aluahuzas) de a dekan megtagadja a magyar tagozatok letrehozasat az egyetemi autonomiara hivatkozva...Ezzel feljogositva az arab csocseleket franciaorszagba hogy semmibe vegye tobsegbe kerulese eseten az emberjogi chartat...gondlom majd kezet csokolsz nekik oromodben)


3. kerdes: Mit szolnal ha hires tortenelmi temetoiteket ledozerolnak mondjuk parkot csinalva belole mint ahogy az Olaszi temetot a romanok 2006-ban...Figyelem akkor leptek be az unioba ez gondolom egy francia kisebbsegugyi tesztre adott pozitiv valasz lehetett (mert maskepp eliteli a tolerans fracia a kormanyavla egyut nem igaz???? Vagy nem tusz ezekrol??? Hogyhogy ??? Ugy tudtam csak Magyaroszagon van diktatura Orban miatt nem????? Nahat mik vannak....:)))

Gondolom te egy hasonlo esetet tamogato nemzetet a kebledre olelnel nem????


4.Egy olyan felosztasnak is orulnel amikor zomeben francia lakta teruletek azert kerulenke az algirok ezebe mert ott van vasut, esetleg mas is (tudod foldrajzbol ha jo vagy lathatod hogy a karpatok koruloleltek Erdelyt se az olahok tobbet is kaptak...Na a nyugati karpatoktol a magyar hatarig pont azert mert vasuthalozat volt es maskepp nem tudtak segiteni a romanokon minhogy figyelmen kivul hagytak a nyivalnalo etnikai oszetetelt amelyre meg az amcsik is felhivtak a figyelmet....


5.Gyere ide Romaniab elj magyarkent es nezd meg hogy bannak velunk aztan utanna mond hogy lassan eltelt 100 ev...Az lehet hogy a csatolastol szamitva igen de az elnyomas mai napig tart a megalazas stb stb...minde olyan nemzettol aki mikor megerosodott Nemetorszag felvarrol kozolte a fracia kovettel 1935-ben hogy nem csak o van a nemzetkozi porondon....

Francia alapelvaras votl hogy segitik az antantot ha belepusztulnak is (ez Magyarorszag eseteben bejott de a romannak odaadhatod a fel vilagot ha jon egy erosebb nallad menten se...be b..a...sz....de gondolom ez is dicseretes maskpe a francia kulugy nagyon is mast tett volna anno is es most is nem igaz???

2014. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!