Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobban teljesít?

Magyarország jobban teljesít?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 20. 21:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
2018 LMP!!
2014. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a saját bőrömön is tapasztalom, hogy sokat romlott a helyzet az elmúlt 4-5 évben. 2008-ban még simán megengedhettem magamnak azt, hogy néha rendeljek kaját, vagy simán elmegyek étterembe (nem drága helyre kell gondolni, kifőzde kategória). Közben megvettem magamnak néha a chipset, a csokit, az üdítőt és még volt pénzem bőven öltözködésre is.


Most meg... Már nem is emlékszem, hogy mikor voltam utoljára kajáldában, mekiben is már egy éve nem jártam, ruhára nem nagyon van pénzem és rendelni is sokkal ritkábban szoktam... Aztán ha kihozzák a kaját, az is siralmas (burkolt áremelés, kisebb adag és szarabb minőségű az egész).


Tudom, hogy sokakban ezek most ellenérzést keltettek, de nekem ezek fontosak voltak és ettől éreztem magam jól. Most már ez sincs, pedig még csak nem is dohányzok, vagy alkoholizálok. Aztán most meg még a korlátlan netet is el akarták venni... (igazi proli vagyok, igaz? :D )

2014. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%

Én 2007ben jelentkeztem egyetemre,akkor még simán belefért minden.

Lakhatás,étkezés,stb.

Ma már tuti nem férne bele.....

2014. nov. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés a linkelt cikkre vonatkozott gúnyosan feltéve, kár, hogy nem olvastak bele sokan. Szomorú a helyzet amúgy, de ezt látjuk és érezzük.
2014. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Erzsike1937 ***** válasza:
36%

Így van 12es!!

Orbán Úr mindanyiunk egészségére vigyáz!!

ez azért már csak valami!!!

2014. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha gazdag voltál,most még gazdagabb vagy. Ha jól ment eddig,most gazdag vagy. Ha éldegéltél,a csekkeket rendesen tudtad fizetni,de félre nemtudtál tenni,most felkopik az állad. Ha eddig felkopott az állad akkor mostanra már éhen haltál.
2014. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó!

Ez kb reális!


Talán még annyi,hogy sok jó vállalkozást tettek tönkre.

Ezt még hozzáfűzném.

2014. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17: Annyiban jó ez, hogy sokan inkább egy országgal odébb (vagy még messzebb) alapítottak céget és ott is magyarokat foglalkoztatnak nagyrészt; nyugati béreken.
2014. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Eddig a Fidesz költött a legtöbbet a kampányra, több, mint 2mrd forintot, míg az ellenzékiek csupán néhányszáz milliót!

Honnan van ennyi pénze a fidesznek, na, vajon honnan?

Teljesít jobban a nagy fa***szt!

2014. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

1# Igaza van. KINEK?

Mert a rómaiak rájöttek:

Adj a népnek kenyeret és cirkuszt.

Cirkusz=Focistadion (ja, meg ez a miniszterelnökúr kedvenc hobbija)

Meg ma nézzetek már körül. Féldiktatúra van. Nézzétek meg ezt a médiát. Az RTL fel van háborodva az új adóztatás miatt, az ATV után még ő ad ellenzéki híreket.

Minap egyik este a két híradó, csak példaként:

M1 Főhír:érik a búza (csak mondtam egy példát, nem emkékszem)

RTL, ATV, 444.hu, Index.hu: a kitiltási botrány

2014. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!