Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobban teljesít...

Magyarország jobban teljesít a munkanélküliség elleni küzdelemben?

Figyelt kérdés

Imádom ezeket a szavazókat:

(fidesz lapjáról tallóztam)


"Tessék ügyesebbnek lenni! Aki rátermett az talál állást! Úgy szaporodnak a munkahelyek, mint a gomba, ha nem talál munkát, akkor inkább nézzen magába és gyakoroljon önkritikát, ne népünk nagy és bölcs vezetőjét szidalmazza! Nem otthon kell henyélni, hanem felpattanni a székből és munkát keresni, és akkor majd lesz miből megélnie! Szeretett Viktorunk, azért fáradozik éjt nappallá téve, hogy legyen mindenkinek munkája... önnek is! Nem kell szégyellni a fizikai munkát sem, el lehet menni lapátolni is, legfeljebb az ember kicsit összébb húzza a tárcáját; télen vastag pulcsi és dupla takaró, hamburger helyet jó magyar zsíros kenyér, és már nem is olyan kevés az az 50 ezer forint. Tudja, hogy Etiópiában mennyien örülnének ennyi pénznek? Az ember szívesen kuporog, ha tudja, hogy nagy vezérünk egy szebb és jobb világnemzetért fáradozik, és néha bizony az ahhoz vezető rögös úton összébb kell húzni a nadrágszíjat, hogy felépüljön a büszke világnemzetünk! Ez a tudat töltse be napjai minden percét, és adjon hálát a sorsnak, hogy egy olyan országban élhet, aminek ilyen géniusz vezetője van! Imádkozzon és adjon hálát az Istennek! Én legszívesebben büntetném azt, aki bármi módon szidja dicső kormányunkat! Az ilyenek számára irány a munkatábor!"


Agymosás lvl 99



2014. máj. 5. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyenek számára irány a munkatábor"


Ezt is megoldotta a Viktor, közmunkának hívja.

2014. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rühes fidesz.
2014. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi vagyok honnan szedted a szöveget mert én nem találom.


A másik a szöveg tartalmával nem értek egyet de azzal igen hogy több munkahely van. sajnos nagyvárosokban ez nem érződik mert a legszegényebb rétegben dolgoznak többen.

2014. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon megszüntették a munkanélküliséget, nem létezik ilyen kategória!

"Álláskeresők" művésznév alatt futtatják őket az átkeresztelés óta. :D

2014. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akár volt ilyen, akár nem, én is rühellem az ilyeneket. főleg az ilyen állítások, hogy Etiópiában örülnének 50 ezer Ft-nak...az igaz, csak nem ott vagyunk :D meg lehetne mondani, hogy miért nem annyiba kerül egy kiló kenyér, mint Etiópiában, és akkor nem panaszkodnánk...:D


egyébként tényleg van munka, csak meg kell alázkodnod. tudod mennyit tud spórolni egy hívő ember? gyülekezetbe kimossák az agyukat, hogy mi mindenre nincs is szükségük, és hopp, már egyből nem is hiányzik nekik...ha mégis, majd Isten megsegíti őket. így megy ez. van egy ismerősöm, és a családja. tanult, jómódú emberek voltak, jó munkával, de egy szektaszerű gyülekezetbe járnak durván 5 éve, és tényleg úgy élnek, mint a hajléktalanok, de viszont boldogok, mert Isten velük van...

szóval nem kell csodálkozni az ilyen kijelentéseken, szerintem azok, akiknél ekkora a lelki boldogság és jólét, az 90%, hogy valamilyen agymosó gyülekezetbe jár...

2014. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Május 3.

Magyarország jobban teljesít a munkanélküliség elleni küzdelemben


A printet küldöm privátba

2014. máj. 5. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen írásokat olvasok, valahol mélyen mindig reménykedem, hogy csak iróniáról van szó.
2014. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez csak vicc, ugye?
2014. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én Fideszes vagyok, de aki ezt írta, ahhoz lenne egy-két keresetlen szavam, egyszerűen gyomorforgató!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A világ nem ilyen egyszerű, persze vannak lusta emberek, de több százezren azért nem találnak munkát, mert nincs, ha tetszik, ha nem! Közmunkára meg el lehet menni, ha nincs más, de akkor 1 hétig menjen el közmunkára aki ezt írta, vagy bármelyik politikus, én meg 1 hétig cserélek vele, azt kíváncsi leszek, hogy ő megél e 50.000. ft-ból!

2014. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bárcsak vicc lenne, sajnos tényleg vannak ilyenek:


[link]

2014. máj. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!