Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a devizahitelesek...

Egyetértesz a devizahitelesek mentésével?

Figyelt kérdés
Én nem, pedig nem vagyok fideszes. Csak egy igent vagy egy nemet kérek.

2014. nov. 21. 19:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9. de az a lényeg, hogy felelős ember minden eshetőségre felkészül...és ha már az elején fizetési gondjai vannak vagy nem biztos a dolgában, nem vesz fel hitelt...hiába véded a hiteleseket, ez az ő saruk...és elvárnák, hogy a kockázati tényezőből (vállalták, ismerték, hogy lehet ilyen ) eredő ft összeget valaki kifizesse helyettük...
2014. nov. 21. 22:27
 12/17 anonim ***** válasza:

Most játszod a hülyét?

Változtatni tudsz rajta?

Nem.

Enyhíteni tudod azzal, h minél hamarabb pengessék vissza, mert ez a low üzemmód eléggé káros.

Mit nem értesz ezen?

2014. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Itt a szomszédom, a nagy vállalkozó.

Az is hozzád hasonló primitív módon ajvékolt.

Mikor feltettem a kérdést neki, h figyelj már és neked nem lenne jobb, ha azt a havi 80 ezret inkább a kisboltodban költenék el?

Akkor látszott, h életében először leáll gondolkozni....

Szal ha van agyad akkor felfogod, h az ország érdeke, h kihúzzuk őket a szarból.

Sajnálom, ha esetleg az agyi kapacitásod nem elég, h felfogd miről beszélek.

2014. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
utolsó,,,mint a válaszokból is láthatod, a többség ezek szerint hülye, mert nem ért a devizahitelesek mentésével egyet! jobb ha csöndben maradsz szerintem!
2014. nov. 21. 23:18
 15/17 anonim ***** válasza:

"Mikor feltettem a kérdést neki, h figyelj már és neked nem lenne jobb, ha azt a havi 80 ezret inkább a kisboltodban költenék el?"


Ezzel csak annyi a probléma, hogy a hitelt így is úgy is ki kell fizetni. Valamint az, hogy hosszú távon sokkal károsabb, ha megmentik őket, mert nem tanulják meg, hogy felelősen kell döntést hozni. Hogy meg kell ismerni a piaci folyamatokat. Hogy addig nyújtózkodok amíg a takaróm ér. Hogy hitelek felvétele helyett hosszú távon kifizetődőbb, ha takarékoskodok és befektetek.

2014. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"válaszokból is láthatod, a

többség ezek szerint hülye, mert nem ért

a devizahitelesek mentésével egyet! jobb

ha csöndben maradsz szerintem!"


Ez aztán egy igazán ütős érv:D

Kérdező, hozzád nincs több kérdésem, tisztán látszik, h eszed annyi van, mint egy szemétlapátnak.



15.

Jah csak, nem mindegy, h mennyit.

Na mindegy, látom simán leállnátok egy közgazdásszal is vitatkozni, holott állítom, h 8 általánosnál nincs több.

2014. nov. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem megmentésről kell beszélni, hanem a törvényes rend fenntartásáról, a jognak érvényesítéséről. Engem nem kell megmenteni, mert bíróságon érvényt tudok szerezni jogos érdekeimnek.

A bank aláírt egy szerződést, melyben vállalta a kockázatot, hogy nemzetközi pénzpiaci kamatokhoz (CHF LIBOR) igazítja a mindenkori ügyleti kamatot.

A bank szerződést szegett -tisztességtelen volt-. Ezen nincs mit szépíteni.


A CHF LIBOR 3%-al csökkent. A kormány viszont felvételkori kamattal számol, ezért elvárom, hogy felvételkori árfolyammal is számoljon a forintosításkor, úgy tisztességes. Másképp a kormányt fogom perelni, ezt már most borítékolom.


A magyar bíróságot 10 000 per is éppen eléggé le tudja terhelni. Ugye senki sem gondolja komolyan, hogy 1 milliót is képes lenne lefolytatni.

2014. nov. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!