Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ jó gazdaságpolitikája...

A FIDESZ jó gazdaságpolitikája, kezd beérni? Mit gondólsz?

Figyelt kérdés

Most ólvasom, hogy 3%-al ! ! Csökkenhte az államadósság, ebbe a hónapba. Én mindíg tudtam, hogy a FIDESZ, jót akar, lehet hogy az optimistábbaknak vólt igaza ?


[link]


2014. nov. 24. 22:34
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Én valóban pozitív változásokat érzékeltem az elmúlt években. Most is a Fidesz az EU-ban kampányól az ellen, hogy beengedjük a menekülteket és Szíriába, afganisztánba is elhelyezi óriásplakátjait, hogy már ott tudatosítsa az emberekben, hogy magyarország nem jó hely számukra.


Ilyenkor a baloldal, persze gúnyológik a kerítésen. Ők az EU-s normatívákat túlszűrnyaló mennyiségű arabot engednének be mostanra :-P

2015. aug. 14. 13:36
 22/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindennapi az észjárásod barátom. :)))
2015. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 ankap1975 ***** válasza:
89%
Magában a 3% nem mond semmit. A térség országai közül utolsók vagyunk. Már csak Romániával és Bulgáriával versenyzünk. Tovább mivel a GDP 5%-nak megfelelő EU-s pénzt kapunk, a 3% nem egy nagy teljesítmény.
2015. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
ki mondta neked, hogy a térségben az utolsók vagyunk?
2015. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező tedd fel magadnak a kérdést jobban élsz a kormány intézkedéseinek köszönhetően ma, mint 2010-ben? és mindjárt megkapod a választ a kérdésedre hogy jó-e ez a kormány vagy nem.


Ha a válaszod igen, akkor te a kisebbséghez tartozol. Vagyis azon kevesekhez akiknek segített ez a kormány, ti vagytok kisebbségben, és annyira nem volt rossz a sorotok az előtt se. (egy kulcsos SZJA, családi adókedvezmény jelenlegi formája stb.)


Ha válaszod nem akkor te is közénk tartozol, azon döntő többséghez akinek semmit sem javult az élet körülménye vagy azok közé akiknek még rosszabb lett minden. Esetleg olyanok közé akiknek ugyan jobb lett a helyzete de ebből semmi sem a kormány érdeme, kizárólag maguknak köszönhetik és pl. a kormány intézkedései csak fékezték az előrejutását.... én személy szerint talán az utolsó körbe tartozom, jobb lett a helyzetem talán (baromi hangsúlyos talán, mert elég bonyolult a dolog) de ez annak köszönhető hogy van két minimálbéres állásom és ha minimálbért rendesen emelték volna, és megtartják a többkulcsos adójóváírásos SZJA rendszert akkor én beljebb lennék minden hónapban kb. 30 ezer forinttal. Szóval nem ez nem egy jó kormány.

2015. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem neked miért felel meg a két minimálbéres állás? Hol voltál amikor a tudást osztották? Nem kell itt orvosi meg mérnöki szaktudásra gondolni, aki már makog angolul, annak már kifizetik a szakmunkás minimálbért.
2015. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
két szakmunkás minimálbérem van. Van érettségim, csak én azt is minimálbérnek tekintem, van a kettő között 10ezer ft különbség, hú tényleg az már nem semmi igazad van, abból már házat lehet építeni vagy nem?....
2015. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
10%

Én egy munkahellyel rendelkezem és nekem jobb lett az újrendszer, az a 30 ezer forint amit te elbuktál hozzám vándorolt. Nem a kormány hibája, h nem jött be az élet neked - de a te példád pont a kisebbség ... Szerintem aki 1 állása van az jobban járt vele.

Nekem nincs bajom a fidesszel, többet keresek - nem csak a kormánynak köszöhetően, de akkor is - és nem tett semmi olyat, amivel rossz lett nekem. 2008-ban még munkanélküli voltam, utána minimál bér és most már normális fizum van... Hajrá Fidesz!!

2016. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

# 28/28 Időpont ma 16:22


Tehát szerinted mindenki jobban járt akinek 1 munkahelye van? :-) Hajjajjj...

2016. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
25%

"Azt gondolom, hogy magyarul kellene megtanulnod."


Ne pampogjál korcs.

2016. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!