Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi helyzetunkben...

A jelenlegi helyzetunkben lattok barmi eselyt arra, hogy valaha is elheto orszagga fogunk valni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a nagymerteku kivandorlasra, a rejtett eroforrasok egyre novekvo brutalitasara, az ujabb adokra, munkahelyek megszunesere, az egyre terjedo szegenysegre, valamint a vilagmeretu es visszafordihatatlan inflaciora, tovabba a bankok pofatlan sanyargatasra amivel embereket fosztanak ki torvenyesen.
2014. dec. 7. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2015..meghatározó!

Vagy megvilágosodik a VILÁG, vagy sötétségbe borul!

2014. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
es mire alapozod a 2015-os datum fontossagat?
2014. dec. 7. 22:19
 13/14 anonim ***** válasza:
7%
Ilyenkor ősszel és télen mindenki egy kicsit depresszióba esik a rövidülő nappalok miatt.
2014. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy ici-picit azért örülök, hogy nem csak én látom így. Bár inkább azt választanám, ha lehetne, hogy legyek én túlságosan paranoid, mint hogy igazam legyen.

10 évvel ezelőtt úgy gondoltam, hogy 20 éven belül háború lesz. Sajnos a helyzet azóta nem javult.

Egyszerre van a világban kultúrális, egészségügyi (rezisztens bacik, új vírusok), népességi, környezeti, gazdasági és energia válság. Ennek nem lehet jó vége...

A palagáz által egy ici picit lazult a hurok, de nem lesz ennyi elég szerintem. 2008 óta is ugyanúgy rohanunk a szakadék felé, szerintem az volt az utolsó figyelmeztetés.

Na mindegy próbálok nem erre gondolni. Fej a homokba és éljünk, amíg lehet. Szegény gyerekeim ....

2014. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!