Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltad valaha a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad valaha a jelenlegi párod? Tud róla vagy titkolod? Ha megcsaltad, nem furdal a lelkiismeret? Ha nem, képes lennél rá valaha?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem csaltam meg és nem lennék rá képes.
2013. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

A jelenlegit nem, és nem is lennék képes rá.

Az exem megcsaltam, elmondtam neki és szakítottam.

2013. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg nincs, de ha lenne se csalnám meg. Képtelen vagyok ilyen szemét dolgot tenni, nem értem mások hogy képesek rá.
2013. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Selfshadow válasza:
73%
Nem csaltam meg, de nem is lennék rá képes!
2013. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jók vagytok. Valaki, aki nem ilyen rendes?
2013. febr. 24. 23:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Én soha nem csináltam ilyet.


Ellenben a volt barátnőim jártak tilosban. Nyilván, valamit én csinálhattam rosszul... :D

2013. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

A 6-os vagyok.


Az egyiknek volt lelkiismeret furdalása biztosan, de soha nem vallotta be szemtől szembe, de teljesen egyértelmű volt a dolog.


A másiknak nem hiszem, hogy volt lelkiismeret furdalása, mert az eltöltött egy év után, mikor a "lilaköd" kezdett szerte foszlani, azt se hittem el, amit kérdez.

Ő pl. egy filléres ribanc volt, neki nem volt lelki ismeret furdalása. :D

2013. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Én nem csaltam meg a barátom. Viszont az a gond, h bizonyos szinten hajt a kíváncsiság, h milyen lehet mással. Ő vette el a szüzességem, mással rajta kívül még nem voltam.. Sztem ez normális dolog, h szeretnék tapasztalatot szerezni, de közben viszont nagyon szeretem.. Összességében nem hiszem h meg tudnám csalni

18/L

2013. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

régebben volt egy pasim amit megcsaltam, de akkor sem félredugásról volt szó, csak csókról. furdalt a lelkiismeret, ezért elmondtam neki. balhézott, sírt, megnyugodott stb..együtt maradtunk sajna. hiba volt. akkor helyben szakítanom kellett volna. nagyon nagyon pocsék kapcsolat lett az egészből. 10 hónapig húztuk és kínoztuk egymást, végül én szakítottam véglegesen. nem voltam belé igazán szerelmes, amire később jöttem csak rá, viszont egyedül sem akartam maradni. rossz ötlet volt.


már férjnél vagyok több mint 1 éve. egyébként majdnem 3 éve vagyunk együtt. őt sosem csaltam meg, a házasságunk előtt sem és azóta sem.nem tudnám megcsalni semmilyen formában mert szeretem, ő a másik felem. ő az igazi:)


26/N

2013. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!