Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Goodfriend, vagy az elődje...

Goodfriend, vagy az elődje korábban miért nem volt ennyire aktív, és miért nem leplezett le sok korrupciós esetet, rossz embert?

Figyelt kérdés
Például az előző kormány idején.. vagy ez éppen most lett aktuális? És Martin Schulzzal mi a helyzet, akinek nincs érettségije, és így elnöke az európai uniónak?

2014. dec. 12. 13:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"persze, most nem számít az érettségi.. bezzeg ha a másik oldalról van szó, akkor számít. Amúgy úgy tudom, hogy kellene, hogy legyen, hogy betölthesse ezt a posztot "


Akkor rosszul tudod, Mo. miniszterelnökének sem követelmény még a 8 általános se. Nem tudom miért gondolod azt, hogy aki nem ért veled egyet, az mindjárt a "másik oldalon" van. Hornnak tudományos fokozata volt közgazdaságtanból, nem tudom hogy ki ment hozzá tanácsért. Mi lenne ha nemcsak fekete-fehérben próbálnád meg látni a világot

2014. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"de akkor a korábbiak miért voltak jobbak, hiszen náluk is ugyanez ment? "


Ezt az elmúltnyócévezést nem unod egy idő után? A gyurcsány elment, ne izgulj nem jön vissza! Azzal védeni a mostani kormányt, hogy a korábbiak még szarabbak voltak, elég érdekes érvelés.

2014. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

és csak ott folytatják...

tudjuk, akkor nem számított, nem csinálták annyira látványosan stb. lehet mosni a sz@rt, de az akkor is sz@r marad...

egyszerűen arról van szó, hogy akkor mindent megtett a baloldal, amit csak kívánt az usa, vagy az unió, ittuk is a levét

2014. dec. 12. 17:40
 24/25 anonim ***** válasza:

"Hitlernek sem volt érettségije, mégis sokra vitte."


És ehhez miért kellene érettségi? Egyetlen olyan nevet írj már ide le nekem akit az érettségi tett naggyá! Persze önmagadon kívül! Hahahaha...

2014. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Hitlernek sem volt érettségije, mégis sokra vitte."


Ha sokra nem is, de legalább volt benne annyi becsület, hogy irtotta a fajodat.

2014. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!