Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Goodfriend, vagy az elődje...

Goodfriend, vagy az elődje korábban miért nem volt ennyire aktív, és miért nem leplezett le sok korrupciós esetet, rossz embert?

Figyelt kérdés
Például az előző kormány idején.. vagy ez éppen most lett aktuális? És Martin Schulzzal mi a helyzet, akinek nincs érettségije, és így elnöke az európai uniónak?

2014. dec. 12. 13:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

# 7/10 Időpont ma 15:46


Valamelyik fityiszes okos mondta.


Amúgy ha megnézed GYK-n ezzel kapcsolatban két álláspont van: USA és/vagy az EU fizeti Ferit, vagy a Feri fizeti az USÁt és/vagy az EU-t. Csodálod, hogy így reagálnak az itteni emberek?

2014. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
jajj de jó ez az usa, hogy ilyen szépen próbálja megoldani a problémáját, és megvédeni a gazdasági érdekeit...
2014. dec. 12. 16:24
 13/25 A kérdező kommentje:

de ez olyan nevetséges, ez a stílus, mintha kisgyerekkel beszélgetne valaki... ki mondta, hogy Feri lefizette őket? Miért terelnek itt egyesek?

Az viszont biztos, hogy nekik az lenne a jó, ha Feri lenne itt a kormányfő, vagy valamelyik hozzá hasonló

Kérdés, hogy Mo.-nak is jó lenne?

Tényleg nem tudom, hogy más eseteknél miért nem volt ekkora hős ez "jóbarát"

2014. dec. 12. 16:27
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

A Schulz az hogy jön ide? Tényleg ez a legnagyobb baj, hogy kinek van érettségije? Beszél németül, hollandul, franciául, angolul és olaszul, szerinted buta? Attól függetlenül, hogy számomra antipatikus.


A Goodfriend meg csak egy végrehajtó, pont annyi beleszólása van az egészbe, mint a Schulznak.

2014. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, kikerestem neked.


És nem, nem gondolom, hogy csupa szívjóságból és szeretetből tiltott ki köztisztviselőket az USA a saját földjéről, de azt te sem gondolhatod komolyan, hogy Gyurcsányt próbálnák meg székbe juttatni! Tudod te is jól, hogy nincs az a pénz meg Isten, hogy GYF visszaüljön az ország élére.

Emellett azt is tudod nagyon jól, hogy az USA-nak valószínűleg igaza van a korrupcióban, csak most pont beletalált USA érdekekbe vitya.

Azt is tudod szerintem, hogy az is hülyeség, hogy bárki aki nem fideszes azt GYF irányítja, ezért kell örökös 2/3 a fidesznek... (mintha azzal olyan jól járnánk most).


Illetve azt is tudod jól, hogy 2010ig nem osztogattunk kokit meg sallert, meg adtunk ki baltás gyilkost némi állampapírért cserébe. '10 óta sokkal többet vagyunk a nyugat látókörében (ami baj. A surranópályán könnyebb volt a nyugat és a kelet között egyensúlyozni, ami az egyetlen járható út az országnak...), mert ekkora balfsz kormányt rég láttak. És ekkora balfsz népet, hogy kétszer is 2/3ot kapjon...

2014. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

persze, most nem számít az érettségi.. bezzeg ha a másik oldalról van szó, akkor számít. Amúgy úgy tudom, hogy kellene, hogy legyen, hogy betölthesse ezt a posztot

a másik, még mindig a levegőt püfölik itt sokan, gyakorlatilag ugyanazt írták le, amit én az usa érdekek útjába kerültünk... ezért jött jóságos "jóbarát", akit sokan már Mo. miniszterelnökeként látnának. És meg is szavaznák, csak legyen legális a fű (meg egyebek), attól lesz boldog az ország :)

2014. dec. 12. 16:43
 17/25 anonim ***** válasza:

# 16/16 Időpont ma 16:43


Tudod az a baj, hogy vityánál kimondottan sokan jobbak lennének, és lehet, hogy ő is köztük van. Szívesen mondanék itt "bárki jobb lennét", de amióta egyszer azt mondtam Aba Botondnál nem lehet rosszabb vezére a bp-i és agglomerációs közelekedésnek, ilyet nem mondok, mert azóta is elsüllyedek szégyenemben emiatt...

2014. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
komoly választ nem kaptam, csak levegőpüfölést... ez is azt bizonyítja, hogy a lényegre tapintottam... amit tudunk jól mind
2014. dec. 12. 16:53
 19/25 A kérdező kommentje:

én csak azt nem értem, hogy a fidesz teli van korrupt gazemberekkel, akik amúgy is tönkreteszik a gazdaságot, de akkor a korábbiak miért voltak jobbak, hiszen náluk is ugyanez ment?

Amúgy Schulz, Goodfriend meg a többi, azért van ott, ahol, mert bármire hajlandó, jól tudnak nyalni, könnyen hajlik a gerincük... ilyen emberekkel tényleg sokat el lehet érni...

2014. dec. 12. 16:57
 20/25 anonim ***** válasza:

# 19/19 Időpont ma 16:57


Nem ebben a mértékben ment, nem ennyire a arcunkba hazudva, nem ennyire tapló módon. Nem volt visszamenőleges meg aznapos törvénykezés, voltak fékek és egyensúlyok (tudod, 2/3 hiánya, Alkotmánybíróság, ilyesmi...), amik most nincsenek. Tényleg sorolnom kell mindent? Hol voltál eddig?

2014. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!