Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hazai és/vagy külföldi...

Milyen hazai és/vagy külföldi médiát fogyasztasz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 19:18
 1/2 A kérdező kommentje:
*közélettel foglalkozó
2014. dec. 12. 19:20
 2/2 anonim ***** válasza:

A magyar hírportálokat bojkottálom. Az összeset. Előtte néztem origót, indexet, hirado.hu -t, 444-et, de az utóbbi két évben mindegyiken csak hangulatkeltést és véleményformálást olvastam, pro és kontra. Reméltem, hogy a kampányidőszak után ez javulni fog, de épp ellenkezőleg, még tovább rosszabbodott.


A nemzetközi híreket megnézem a BBC, CNN, Reuters valamelyikén. Ha itthon történik valami, arról sem maradok le, ismerősöktől személyesen vagy fészbukon perceken belül megtudom. Ha jobban érdekel a téma, a fészbukon mások által megosztott cikkeket megnyitom, de magam nem böngészem a hírportálokat. És mióta így csinálom, sokkal nyugodtabb az életem :)

2014. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!