Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelentene a megye matrica?...

Mit jelentene a megye matrica? Minden út fizetős lenne vagy csak megyén belül egy egy út?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Erről most hallok először. Én azt hittem, hogy csak a budapestiek kapnak az érzésből. Most rákerestem gyorsan és az origós cikk szerint még a Vitya sem tudja a részleteket. Vannak bizonyos gyorsforgalmi utak, amik fizetősek lesznek és jó sok vidéki várost elkerülő útszakasz.


Így még nagyobb seggfájás várható és az emberek helyében én bojkottálnám az összes fizetős útszakaszt.

2014. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az autópályákra meg az új fizetős utakra lesznek jók, megyénként.

Ha az egyik autópálya 3 megyén halad át, akkor veszel 3 ilyen éves matricát és mehetsz.


Ez alapvetően nem lenne annyira rossz, de ez, hogy az elkerülőket fizetőssé teszik, egy elmebeteg őrültség.

2014. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!