Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az autópálya büntetés naponta...

Az autópálya büntetés naponta jár, vagy minden egyes fizetős útszakaszra jár egy tétel?

Figyelt kérdés

Pl. ha elmegyek 2 egymás utáni napon BP-Miskolc-Bp útvonalon matrica nélkül akkor egyszer fizetek naponta, vagy fizetek az M31-re, az M3-ra, M30-ra miskolcig, meg vissza is?

Tehát egy napi díj 15000-ért, vagy 6 (M31-m3-m30-m30-m3-m31) 6*15000-ért minden fizetős szakaszra hajtásért ?



2014. okt. 16. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fizetsz, mivel ez egy "állapot" szabálysértés.

Elkezded és addig egynek számít még be nem fejezed.

2014. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járt a plusz a válaszért! Akkor mondjuk első nap reggel hatkor felhajtok az első szakaszra használom össze vissza két napig a pályát aztán lehajtok és leteszem az autót akkor 1 * 15000-et fogok fizetni, vagy naponta számítják az állapotot ? :)
2014. okt. 16. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha oda és vissza is lekapnak (márpedig elég sok kamera van az autópályán ami ezt figyeli), akkor lehet többször is kiszámlázzák. Amúgy egy 10 napos matrica 3000 forint, nem tudom miért érné meg nem megvenni...
2014. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem direkt nem vettem, csak a dátumot összekevertem a saját autómon levő matricáéval és így két napig autóztam matrica nélkül. Azelőtt is mindig vettem, meg már van azóta is. Céges autón járt le.
2014. okt. 16. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor az nem egy.

Akkor lenne egy, ha két napig nem jössz le a pályáról, hanem mész folyamatosan rajta.

2014. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahányszor lefényképeznek, annyiszor fizeted a büntetést.
2014. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!