Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogy a kormány...

Miért baj, hogy a kormány átgondolatlan népszerűtlen intézkedéseket hozz? Hozzon csak minél több ilyet-mindegyik csak közelebb löki a szakadékhoz, melybe örömmel lökjük majd bele végleg.

Figyelt kérdés

Apassza csak a szavazótáborát! Hergelje csak a külföldet és belföldet! Annál jobb minél jobban csinálja!

Ahogy mások is mondták: a narancsos vezér és csapata igen keményen megdolgozik azért a lámpavasért.


2014. dec. 16. 20:46
1 2
 1/12 Magyarmanó ***** válasza:
0%
És kik jönnek a helyükre? A Jobbik. És róluk tudjuk, hogy jobbak lennének? Nem. Akkor sem leszünk előbbre ha megbukik a Fidesz sőt ha így bukik meg akkor a kutya szar alól 3 km-ről kell majd összeszedni a gazdaságot, az meg senkinek nem fog menni, szóval pontosan miért lenne jó nekünk ha Orbánék azért buknak meg mert rossz döntéseket hoznak és magukra háborítják a "külföldet"? Egyébként nem vagyok Fideszes csak részben hülyeséget írtál..
2014. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tisztázzunk valamit. Biztos küldölfi állásból figyelem a magyar eseményeket szörnyűlködve, röhögve

Ami a NAV-os p*csa körül folyik azt normális ember nem tudja röhögés nélkül megállni. A seggh**lye NAV-os és Viktátor miatt a fél világ rajtunk (ill rajTATOK, nem rajtam..) röhög.

Nekem már az egész magyar helyzet egy szappanopera, az se számít igazán ha bukik és süllyed az egész-max jót röhögök rajta.

Hülye magyarok, ezt főztétek, egyétek is meg és süllyedjetek a Fővezírrel együtt aki X-edik alkalommal kapott 2/3-ot 8ami nem kétharmad ugye de most mindegy).

Megérdemli az összes. Birkák akiket a juhász (magával együtt) a szakadékba terel ezek meg bégetnek és mennek.

Hát menjenek.

2014. dec. 16. 20:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jönne a Jobbik a helyükre, ha megszavaznák őket! Csak az jöhet, akit megszavaznak. Miért ne jöhetne akár az LMP?! Persze mindegy is a dolog, 2018-ban majd megint a Fidesz fog nyerni, mert megint sokan lesznek, akik szerint így a jó, vagy ez a jobb lehetőség. Illetve Orbán is kitalálhat még a választási rendszert módosító törvényt...
2014. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Merre vagy kérdező? Jó ott az élet? Érdemes lenne kimenni?
2014. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Orbán sietve találhat ki bármit is mert olyan egészségi állapotban van hogy 2018-ban vele nem lesz választás.

Vagy vízszintesben lesz addigra vagy a diliházban.

Bipoláris személyiségzavar se kezelhető a végtelenségig gyógyszerrel, még osztrák klinikán sem.



Illetve Orbán is kitalálhat még a választási rendszert módosító törvényt..

2014. dec. 16. 21:07
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én messze, németeknél, akár hetente hazajöhetek (illetve nem HAZA, mert az nekem már nem ITT van hanem OTT), és életem legjobb döntése volt itthagyni ezt a szarhalmot.

Pincér vagyok itt is, Mo-n is voltam, na de mennyiért és milyen légkörben. Nagyon nem mindegy.

Mo-n se betegállomány se szabi minimálbéres bejelentés a szokásos magyar hulladék rabló hozzáállás stb.

2014. dec. 16. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:

6: Ne is mondd. Egyik ismerősöm most szívta meg egy állami akármivel, mert felvették kvázi a régi munkahelyére újra az októberi leépítés után és nem akarták kifizetni, pedig mindent csinált. Recepciós volt, mosogatott, főzött, felszolgált...


Röhej, ami itthon megy a vendéglátásban.

2014. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is van pincér ismerősöm, 2 hónapot nem fizetett ki neki a főnök, ő meg belekezdett a harmadikba és melózott még 1 és fél hetet, de csak nem akart neki semmiféle pénzt adni a nyomorék, ezért ő is lelépett. :\
2014. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon a vendéglátás egy nagy szemétdomb, van ahol fizetést sem kapnak az alkalmazottak úgy kell össze csalni lopni nekik a pénzüket. Magyarország kezd egy halott Ország lenni itt mindent meghígítanak meghamisítanak átcimkéznek, a korrupció csúcsokat dönt.
2014. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Jól esett kintről mocskolódni, hazaáruló?
2014. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!