Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a miniszterelnök...

Mit gondolsz a miniszterelnök legújabb cselekedetéről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


" Én azt szeretném az angyalkától, hogy a szüleink ne veszítsék el a munkájukat. Segíts kérlek teljesíteni! Szavazz nemmel a dohányipart érintő törvényekre.”


Orbán aztán a csokit vidámat megette, a központosított dohányértékesítést pedig megszavazták."


Ezt az aljasság legaljának tartom. A papíron jól láthatta ahogyan a kisgyerek kéri a minisztert,hogy ne szavazzák meg a dohánytörvényt,erre fel bezabálta a csokit és megszavazta a törvényt.

Arról nem is beszélve hogy a parlamenti teremben nem is lehetne enni,de nem meglepő módon őt nem büntették meg.

"A törvény mindenkire vonatkozik kivéve a gyevi bíró..."

Aztán lazán ott hagyta a papírt mint kutya a Szaharát.



2014. dec. 18. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

"Ezt az aljasság legaljának tartom. A papíron jól láthatta ahogyan a kisgyerek kéri a minisztert,hogy ne szavazzák meg a dohánytörvényt,erre fel megszavazta a törvényt. "


Azért ezt te is láthatod hogy komolytalan... Megható, hogy egy kisgyerek kérte(bár valószínűbb hogy a szülei próbálkoztak ezzel), de a politika nem így működik.


A csoki foggal kibontása és megevése ízléstelen tett volt de egyben szimbolikus is: megmutatta hogy körülbelül ennyire érdekli őt hogy tüntetnek az emberek. Ezért is nem járok ki, elég hülyén érezném magam ha kinn fagyoskodtam volna a tüntetéseken, kb ennyi értelme van hogy egy jót röhögnek a szerencsétleneken.

2014. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Ez valòjàban sokkal többrôl szól mint a csokiròl,mint a teremben evésrôl,az illemrôl a szabàlyokról...ez mélyebb üzenet ennél!!

Arrol szól,hogy nekem mindent szabad büntetlenül

Arrol szól, hogy nem érdekel a sajàt népem sorsa,sôt "bekebelezem"

Arrol szòl,hogy nincs tisztelet az embertàrsaim irànt,csak az elvakult hatalmi vàgy

Az a csoki az orszàgot jelképezi,az a viselkedés meg a reakciójàt és a komolytalansàgàt az egésznek!!

2014. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a 444.hu-ról tájékozódj a világról. Akkor már inkább a portfolió.hu-ról. Az is kicsit balra húz, de még mindig korrektebb.


Az RTLklub pedig szimplán csak demagóg.

2014. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Ez Demagógia !


Az illem szerint, amivel kínálnak azt illik megkóstólni. Nem az ebédjét ette Orbán, hanem megkóstólta amivel megkínálták, ha nem tette vólna, ma azt mondanák, hogy le se sz*rta a tüntetőket a csokijukkal együtt. Na ugye !? :-P


Az, hogy máshogy szavazott ? Kötelessége a miniszterelnöknek a saját belátása szerinti legjobbnak ítélt dologra szavazni és ezt megtette, ha ilyen csokis marhaságokkal meg lehetne vesztegetni az embert, nem is lenne méltő miniszterelnöknek. Nem gondolod ?:D

2014. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Kettesnél a pont! Ez így igaz!Én is csak ugyanezt tudnám írni, ez a véleményem nekem is.

Magasról tesz a népre! Áthág minden szabályt.Csak idő kérdése, de az öntörvényű kényurak mindig elbuknak.És pont az ilyen fajta viselkedés szokta magában hordozni a közelgő bukást.

2014. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!