Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán megtehetné, hogy lezárja...

Orbán megtehetné, hogy lezárja önkényesen a határokat, hogy ne tudjon senki se kivándorolni?

Figyelt kérdés

Én kint tanulok (és dolgozok diákként) Ausztriában, de komolyan elkeserít az a helyzet ami Magyarországon folyik. Haza szoktam járni, de ezt Orbán megtehetné, hogy ne tudjak vagy más ne tudjon visszamenni?

Most már a nemzeti parkok jönnek, a birtok mérete sincs szabályozva, nagybirtokos oligarchák lesznek.


Orbán ezt megtehetné?


Amúgy még 1 kérdés: A Fidesz most mennyire "erős"? Úgy tudom, hogy a párton belül is már kezdenek Orbánnal ellenkezni, valaki szerint pedig azért emelnek ennyi adót, mert a vesztüket érzik.


Mi lehet az igazság?



2014. dec. 20. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ennek a ceasescu-fajzatnak minden megfordul a fejében


még világháborút is kirobbantana, ha tehetné

2014. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs igazi belső ellenzeke orbánnak,ezért nem is tud megygyengulni. A régi ős-fidesz tagok akik ellent mernének mondani, elveket képviselni, azok nincsenek már vagy félre vannak rakva. Pokorni is egy senki,nincs szavazat a kezében kussolni fog még ha nem is tetszik neki ami megy.


Csupa szavazógép és oligarcha által bejuttatott-fizetett politikus ül a fideszben. Ezek nem mondanak ellent orbánnak,majd akkor, ha nagyon ellentéteset lép az oligarchák akaratával.

2014. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A legális határátkelőket nem akarja lezárni, csak a zöldhatárt. Az osztrákok szokták lezárni a határt. Szerintem szándékos hisztériakeltés amit írsz. Orbán támogatja a magyarok külföldi munkavállalást. Gondolom az osztrák sajtó agamosása tette meg nálad a hatását.
2015. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!