Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán megtehetné, hogy lezárja...

Orbán megtehetné, hogy lezárja önkényesen a határokat, hogy ne tudjon senki se kivándorolni?

Figyelt kérdés

Én kint tanulok (és dolgozok diákként) Ausztriában, de komolyan elkeserít az a helyzet ami Magyarországon folyik. Haza szoktam járni, de ezt Orbán megtehetné, hogy ne tudjak vagy más ne tudjon visszamenni?

Most már a nemzeti parkok jönnek, a birtok mérete sincs szabályozva, nagybirtokos oligarchák lesznek.


Orbán ezt megtehetné?


Amúgy még 1 kérdés: A Fidesz most mennyire "erős"? Úgy tudom, hogy a párton belül is már kezdenek Orbánnal ellenkezni, valaki szerint pedig azért emelnek ennyi adót, mert a vesztüket érzik.


Mi lehet az igazság?



2014. dec. 20. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elég emberük rá szerintem. Meg aztán miből gondolod, hogy ha kiad egy ilyen utasítást, azt bárki is teljesítené?


Szerintem addig lehetne csak a parlament bohóca...


A Fidesz erős, mert nincs normális ellenzék. Egyébként szerintem 4 év múlva már szét fog esni.

2014. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy rövid időre, néhány napra, hétre valószínűleg megtehetnék, de hosszabb időre nem. Már nem az ötvenes években vagyunk, senki sem szeretné kerítéssel lezárni és elaknásítani az országhatárokat, felesleges ilyenektől rettegned.
2014. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rovid es megnyugtato valasz:NEM.
2014. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Schengeni határokat egyik napról a másikra nyílván nem. Kivéve ha mondjuk egy körözött bűnöző tart Hegyeshalom felé akkor valószínűleg lezárnák a határt, de az más...


Vannak törésvonalak, és a támogatottságuk is csökken. Csak egy a bökkenő... 2/3-uk van és lesz még 4 évig...

2014. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szóval a Fidesz még ilyen szinten erős? Azt hittem már eléggé inog, mert mostanság csak botrányt botrányra halmoznak, és ahogy olvasom, eléggé megszaporodtak a tüntetések, OV facebookján is már elégedetlen emberek vannak.
2014. dec. 20. 18:05
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
akkor venne utoljára levegőt ez a zseb-csaucseszku
2014. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6: 2006-ban konkrétan szétverték hetente a belvárost a tüntetők, mégsem történt semmi. A mostani EU-s tüntetések ráadásul csak egyszerű piknikek azokhoz képest.
2014. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én azért nem lennék ennyire magabiztos


tudod a másik viktor az a janukovics is az vót, osztanat most bújdosik, mint egy betyár

2014. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudja megtenni.Egyébként,ha nem lennénk EU.-tagok,akkor megtehetné,de így nem. A Fideszen belül sem tudná ezt lenyomni a párttagok torkán.

Egyébként,amennyire szeszélyes lett a politikája,szerintem már gondolhatott erre is.Úgyhogy nem teljesen hülye a kérdés.

2014. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!