Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbben az MSZP-től...

A legtöbben az MSZP-től váltottak át a Jobbikba, ismerek sok ilyen embert és ezt a politológusok is kimutatták, , már eleve ez elriaszt engem a Jobbiktól, titeket nem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 12:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Érdekesek ezek az ilyen jellegű kérdések.

Szinte biztos, hogy tze irkálod ki.

Csak nem fizetnek is érte? :D

Ennyire fáj, hogy a pártod (valamelyik) lejáratta magát? :)


Amúgy engem az riasztana el ha a jobbikosok az mszp-hez pártolnának át, mert a fordított esetben a szocik egy szétesőfélben lévő törpepárttá zsugorodtak és ezt minden normális ember látja.

2014. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

én azt nem tartom logikusnak, hogy valaki azért szavaz/nem szavaz valamelyik pártra, mert mások rá szavaznak...:D

engem eléggé hidegen hagy, hogy olyanok is szimpatizálnak a jobbikkal, akik régen az mszp-vel...kit érdekel? magyarok azok is...nem a politikában van a fejetlenség, hanem hogy sosem lesz ez a nép összetartó, mert az ilyenek, mint te, mindig találnak egy kivetnivaló dolgot a másik emberben, és ezért messziről elkerülöd, ahelyett, hogy ezt félretéve összefognál vele.

2014. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Egyszerű, akkor maradj otthon, jogod van hozzá. Majd szavaznak helyetted a bevándorlók, meg a kisebbség.



"Igazatok van, nem több párt kell hanem több külön ország?!"


A programból semmi nem került ki!


Mindaddig amíg nem bizonyítottak kormányon, kár bármilyen következtetést is levonni. Hogy mire x-elsz a szavazó fülkében azt meg csak te tudod.

2017. febr. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!