Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbben az MSZP-től...

A legtöbben az MSZP-től váltottak át a Jobbikba, ismerek sok ilyen embert és ezt a politológusok is kimutatták, , már eleve ez elriaszt engem a Jobbiktól, titeket nem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 12:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Ezek jellemzően a tiltakozó szavazók (prosperáló), akiknek az a fontos hogy "csak ez ne legyen", de mindegy hogy mi. Eddig MSZP és Fidesz között ugráltak, de ez a két "nyócév" mindkettőből kiábrándította őket. Marad a 3. legerősebb erő. Ezek nem Jobbikosok, ezek kormányváltók.
2014. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én is kiábrándultam mindkettőből, de ha fegyvert tartanának a fejemhez, akkor sem X-elnék a Jobbikra..Inkább otthon maradnék
2014. dec. 21. 12:39
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Minket nem.
2014. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Magyarmanó ***** válasza:
75%

Miért? Szerinted miben lenne rosszabb, mint az MSZP vagy Fidesz? A Fidesz ugyanúgy sőt újabban már erősebben támadja az Uniót, mint a Jobbik, stadion nem épülne több jó eséllyel..mondj egy okot amiért ne lenne érdemes kipróbálni ők milyenek? Nekem se tetszik a radikálisabb oldaluk de összességében vannak jó meglátásaik, eddig a nemzetközi megítéléssel jöttetek, hát szerintem már a Fidesznek sincs jobb megítélése, minta Jobbiknak, szóval..láthatjuk, hogy az MSZP és a Fidesz 12 illetve 9 év alatt nem tudták beváltani a hozzájuk fűzött reményeket, az a 4 év ami alatt megnéznénk ők mit tudnak már oly mindegy..nagyon nem tudják már elb---szni..1 próbát megérnek.


(És nem, nem vagyok Jobbikos..)

2014. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Én meg örülök neki, hogy egyre több embernek nyílik fel a szeme az elmúlt 25 év után és mostantól a Jobbikot erősítik.
2014. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4. mondjuk azért, mert olvastam a IV. Béla programot és egy nagy álmodozás az egész?! Egy 5 éves gyerekre előbb bíznám az ország vezetését, mint rájuk.
2014. dec. 21. 12:47
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Pont azért van a béka segge alatt az ország, mert eddig 5 éves gyerekével felérő értelmi szintű emberek kormányoztak...
2014. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7, a jobbik is az lenne.Ha nem ezt gondolod, akkor nem olvastad el a programját. Megvalósíthatatlan, forrásmegjelölés nélkül. Értelmes és megvalósítható jobboldali programja egyedül a MOMA-nak volt, de az is csak akkor rúghatna labdába, ha Bokros elhagyná a pártot.A többi párt programja és teljesítménye nulla.
2014. dec. 21. 12:52
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

"Egy 5 éves gyerekre előbb bíznám az ország vezetését, mint rájuk."


Oszt ki nem szarja le, hogy te kire bíznád?

2014. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
78%
Én bízok a Jobbikban, az mszp-fidesznél biztos jobban fogják végezni dolgukat.
2014. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!