Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz Szabó Tímea Második...

Mit szólsz Szabó Tímea Második leveléhez melyet Orbán Ráhel -nek címzett?

Figyelt kérdés

Kedves Ráhel!

Második levelemet írom Neked tegnap óta. Tudom, hogy el vagy havazva, így nem is számítottam válaszra. Először is szeretném elmondani, hogy sajnálom a személyeskedő, gyalázkodó kommenteket, amiket a Facebook bejegyzésedre kaptál. Azokat nem érdemelted meg. A magyar társadalom felháborodása üzeneted tartalma miatt viszont sajnos nagyon is indokolt. Különösen indokolt ez ma reggel óta, amikor is az atlatszo.hu kiderítette, hogy kinek a lábán is állsz igaziból, miből is telik a világ egyik legdrágább városában a világ egyik legdrágább idegenforgalmi iskolájára. Valóban nem apukád lábán állsz. Közvetlenül valóban férjedén, Tiborcz Istvánén, akinek cége 2009-ben 8,4 millió forint árbevételt produkált, 2011-ben pedig már 3 milliárd(!!) fölöttit. Vagyis férjed cégének bevétele a két évvel korábbinak a háromszázhatvanszorosára nőtt. Ejha, mondják magyar kis- és középvállalkozók tízezrei (pontosan több, mint 30 ezer vállalkozó), akinek cégeit az elmúlt 2 évben be kellett zárni a kormány által kivetett terhek miatt. Biztos tudod, hogy ez több, mint százezer munkahelyet jelent. Ráhel, nem azzal van a baj, hogy a férjed lábán állsz, hanem, hogy István semmiből lett cégének milliárdos bevételei évek óta kizárólag állami-önkormányzati megrendelésekből származnak, amiket ráadásul elég megkérdőjelezhető módon szerzett (a nyomasztó részletek az átlátszó cikkében). No, ezzel pedig az a baj, hogy ha állami pénzen állsz, akkor a mi lábunkon állsz. Nem a sajátodon, nem is a férjedén, hanem az adófizetőkén. Úgyhogy kérlek, Istvánnal együtt minél hamarabb szálljatok le a lábunkról! Tudod, elegünk van abból, hogy egyre többen - ti, Habony Árpád, Lázár János, Rogán Antal és a többiek - a lábunkon álltok. Elég nehezek vagytok már.

Üdvözlettel:

Szabó Timi



2014. dec. 22. 12:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy Orbán Ráhel, vagy Gáspár vagy bármelyik gyerek az Orbán családból ezzel tisztában lenne.


Szerintem egy dúsgazdag álvalóságban élnek, mint a Göbbels gyerekek, és teljesen biztosak abban, hogy az apjuk valami fantasztikus hős. Az összes reagálási minta beléjük van nevelve már születésük óta.

2014. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen emberekre lenne szükség a parlamentben, mint Szabó Tímea.
2014. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
3%
Nekem szimpatikus ez a Ráhel. Azt mondta, hogy az apja mindig azt mondja, hogy ne azzal törődjenek, hogy mit tesz értük Magyarország, hanem azzal, hogy mit tesznek ők a hazáért.
2014. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
1%
Azt senkit nem érdekel, ha egy külföldi lesz milliárdos, de ha egy magyar, az már baj? Lehet, hogy gazemberséggel szerezte a vagyonát, de inkább egy magyar lopjon mint egy külföldi.
2014. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
Ráhel a legújabb gumicsont, amin lehet rágódni. Mint látható, sokan rá is vetődnek.
2014. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha el is olvassa, kötve hiszem, hogy érdekli. Én még azt is kinézem belőle a múltkori üzenete után, hogy totál nincs képben semmivel, ami a magyar szomorú valóságot illeti. Lehet akárhány levelet írni nekik és a politikusoknak, őket ez láthatóan marhára nem érdekli. Képünkbe röhögnek, és folytatják tovább. Ez alól Orbán Ráhel sem kivétel, pedig ennyi esze igazán lehetne.

Itt még az erős, országos szinten kiterjedt passzív ellenállás is jó lenne. Minél több helyen, minél több alkalommal keresztbe tenni az államnak, nem fizetni adót, stb.

2014. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

"Azt senkit nem érdekel, ha egy külföldi lesz milliárdos, de ha egy magyar, az már baj? Lehet, hogy gazemberséggel szerezte a vagyonát, de inkább egy magyar lopjon mint egy külföldi."



Több százezren éheznek ma Magyarországon, több mint másfél millióan vannak a szegénység határán, de örülni kéne annak, hogy magyarok voltak azok és nem külföldiek, akik ilyen szinten tönkretették az országot, és tettek tönkre sok százezer vagy akár millió embert? Tiszta hülye vagy, már bocs. Ráhelke pedig ne közpénzen tanuljon a világ egyik legdrágább egyetemén.

Ráhel, Gáspár, Ráhel férje stb a büdös életben sehol nem lennének, ha OV nem lenne miniszterelnök.


A levélre meg csak annyit, hogy úgysincs annyi esze, hogy felfogja. Remekül elvan az apuci által lopott pénzből, fogalma sincs milyen érzés az, amikor a családodnak még karácsonyra sem tudsz adni szinte semmit, mert a fizetésedből semmit nem tudsz félrerakni, olyan szinten sok az adó, és a lenyúlás.

Orbán egész családját a többi politikussal együtt fejbe kéne lőni mint Ceausescut. Megérdemelnék mind, mert keményen részt vettek egy ország katasztrofális tönkretételében, és az emberek elszegényedésében.

2014. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy gazemberséggel szerezte a vagyonát, de inkább egy magyar lopjon mint egy külföldi."


Számomra nem. Nekem teljesen mindegy milyen nemzetiségű lop meg. Nem mentem fel, mert magyar.

2014. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen emberekre lenne szükség a parlamentben, mint Szabó Tímea."

Tudtommal ő is parlamenti képviselő. De a 2/3-os idomított gombnyomóhad mellett nem sok jelentősége van, kik vannak az 1/3-ban.

2014. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Karakán egy nő ez a Timi. sok ilyen kellene a parlamentbe. Hajrá Timi csak így tovább, egyszer csak megtisztul az a szemétdomb.
2014. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!