Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz, ha a kormány el...

Mi lesz, ha a kormány el akarja valahogyan tüntetni a folyamatosan kint lévő tüntetőket? Vajon akkor feladják, vagy kitör a népharag?

Figyelt kérdés

Hallottam a hiradóban, hogy a kormánynak nem tetszik, hogy sátoroznak a tüntetők a parlament előtt.És akarnak tenni valami lépést, hogy elmenjenek onnan.(Természetesen az meg sem fordul a fejükben, hogy nekik kéne elhúzni).

De kíváncsi vagyok, akkor mi történne? Csak remélni tudom, hogy nem hagyják magukat majd.

Amúgy is, milyen tüntetés az, ami engedélyre megy?! Úgy nem lehet megdönteni egy kormányt, hogy engedélyt kérek hozzá, nem igaz?


2015. jan. 3. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
En mar csak azt sem ertem, hogy miert kellene, hogy ez zavarja oket?
2015. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz fog történni, ami 2006-ban. Megunják és hazamennek. A Kossuth térre meg jönnek a kordonok.
2015. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem is értem, mik ezek a lagymatag "tüntetések" manapság!Azt nem úgy kéne csinálni, hogy fogja a jó nép az sót-kapát (vagy ami kézhez kerül épp)aztán lesz nemulass!
2015. jan. 3. 18:20
 4/7 A kérdező kommentje:
???
2015. jan. 3. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
3: Nem mert akkor olyanok is kapnának, akik a tüntetéseket szervezik. Az meg nekik sem lenne jó.
2015. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyanok tüntetnek, aki tele vannak pénzel. Normális embernek nincs ideje arra, hogy éjjel-nappal ott sátorozzanak -5 fokban a parlament előtt. Kíváncsi vagyok ki az aki ezt így bevállalná, ráadásul úgy, hogy az sem biztos, hogy fognak menni valamire.
2015. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki vállalná be?Hát, pl az asok hajléktalan, akik amúgy is kint vannak szegények az utcán éjjel-nappal, vagy akik torkig vannak, őket úgyis fűti az ideg!
2015. jan. 3. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!