Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg azt hiszi valaki,...

Tényleg azt hiszi valaki, hogy a magyar embereknek jobb lesz, ha új kormány jön?

Figyelt kérdés

Szerintem minden marad a régiben, ugyanis nem a politikusok miatt rossz ebben az országban élni,hanem az emberek miatt. Hosszú lesz.


A boltokban a sok proli egymást lökdösi a kocsijával, mert siet és bökdösi a másik embert, talán észreveszi, hogy ő haladni akar. És a buta nem fogja fel, hogy úgysem jut ki hamarabb és egyébként, ha annyira sürgős dolga van, azzal kellett volna kezdeni. De ez nem lényeg, mert Ő siet. A múltkor egy pár leállt veszekedni a pénztárossal, mert megkérte őket, hogy a kiszakadt cukor helyett hozzanak már egy másikat, ezt meg elteszi a pult alá. A pár nekiállt veszekedni, hogy "mit képzelnek itt magukról, ők itt pénzt hagynak, szóljanak egy MUNKÁSNAK, hogy hozzanak nekik stb..." Már vagy 5x hozhattak volna maguknak újat, a sok birka meg kussolt a sorban és helyeselt. Igen, én elzavartam őket elnézést,kérem,köszönöm szavak kíséretében,hogy hozzanak maguknak vagy álljanak ki a sorból. A sorokban keresztben állnak meg a kocsival, lesz*rják hogy el akarsz menni, úgy kell szólni érte. A tömegközlekedésben ugyanez. Mint a birkák, olyanok. Tolakodnak, "jajj, a buszon meleg van, gyorsan, gyorsan", de nyáron is bevágnak egymás elé, haladjunk, érjünk oda. Ha a jegyet vásárló után én nem szállok fel rögtön a "nyakába", akkor rám tapadnak. A buták nem értik meg, hogy a busz nem indul hamarabb, akkor sem, ha ők egymást tapossák, úgyis mindenkit meg kell várni. A helyi járatokról nem beszélve. Vagy a közlekedésről, az orvosról, arról, hogyha a mondataidban a kérem és a köszönöm szót használod, vagy csodálkoznak, vagy egy gy**érnek tartanak. Vagy arról, hogy a "munkaalapú társadalom, nemzeti, magyar,turul,nyugdíjemelés,támogatás,segély,szakmunkás képzés,gonosz gazdagok,tanulás helyett munka" szavakra milliók kerülnek euforikus állapotba, mintha egy óriási szektában élnének, aki pedig nem így tesz, az természetesen baloldali, liberális.

A múltkori tüntetésről néztem egy riportot. Az emberek, akik megszólaltak, azt sem tudták, hogy mit akarnak. Csak tüntetnek, mert most rossz. Régi történelemkönyvekben is ilyeneknek ábrázolják a magyarokat. Vicc.

Hogyan hihetik emberek, hogy jobb lesz azzal, ha egy ugyanolyan társadalomban felnőtt politikus gárda váltja őket, mint a jelenlegi?



2015. jan. 4. 09:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igen jön a Jobbik és végre értelmes, az itt élő embereket szolgáló és hazát szolgáló döntések születnek. MO felemelkedik!:)
2015. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!