Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány ellen tüntetőknek...

A kormány ellen tüntetőknek miből telik márkás ruhákra, méregdrága okostelefonokra, ezer ft-os hamburgerre stb?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy addig, amíg ilyen emberek járkálnak ki a "tüntetésekre", nem hogy kormányváltás nem lesz, hanem Orbánék jókat röhögnek az egészen... Miért nem a mélyszegények mennek tüntetni, akik pedig nem azok, miért elégedetlenek a kormánnyal?

2015. jan. 4. 14:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
szerinted a melyszegenynek van penze elmenni tuntetni?
2015. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%

Nincs ezeknek semmi bajuk, csak cirkuszt akarnak.


A hírekben is látni lehetett, hogy mennyi részeg volt piával a kezében. Ez is volt a főcím.

2015. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

Az anyagi helyzet és a kormány politikájával szembeni elégedetlenség miként függ össze?


Egyébként 2006 és 2010 között talán csövesek tüntettek az utcákon?

2015. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Ja, hogy ha itt kilopják a zsebemből a pénzem felét de a másik feléből még telik telefonra akkor igazából nincs is okom panaszkodni? Milyen igazad van.

Képzeld nem azért tüntetnek az emberek, mert nem telik nekik kenyérre, hanem mert a kormány kilopja a zsebükből ilyen olyan módon a pénzük egy jó részét. Nézd meg más országokban az átlagkeresetet, meg nézd meg itt. Ha ittis meglennea nuygati átllag színvonal akkor szerintem senki nem panaszkodna, de amíg minden magyar család 3 cigánycsaládot tart el az adójából, akiknek nincs kedve dolgozni, és amíg stadionokra bass*ák ki a milliárdokat, (mert végülis tényleg mlyen jó a focink), addig semmi nem fog váltrozni.

2015. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Mi van jobarat, mast mondtak a Bekemeneten, mint amit az utcan latsz vagy epp a borodon erzel?


Nem feltetlenul azok mennek tuntetni, akiknek mar a betevore sincs penzuk - ha igy lenne, nem lennenek bekesek a tuntetesek, mert akinek nincs mit vesztenie, nem sokat torodik mar a renddel. Azok mennek, akik nem akarnak egy Putyin-i diktaturaban elni, akik nem akarjak hogy a kormany meg az al-keresztenyek mondjak meg mikor lehet vasarolni menni, akik nem akarjak hogy a kormany baratai allami segitseggel semmizzenek ki csoportokat, hogy rategyek a kezuket az uzletre (trafikmutyi, foldmutyi, stb. stb. stb), akik nem akarjak hogy a media a kormany szocsovekent mukodjon es elhallgassa a Viktornak nem tetszo hireket, akik nem akarjak hogy minden heten uj adokat vezessenek be es azokbol finanszirozzak a senkit nem erdeklo magyar focit, akik mar keptelenek tisztessegesen vallalkozni mert lehetetlenne tettek a tervezest a naponta valtozo szabalyokkal, stb. stb. stb. Folytassam, vagy mar hanyod a keresztet es elovetted Viktor/SemjenZsolt arckepet tamogatasert?

2015. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Én kint voltam, mert nem tetszik a rendszer.

Butatelefonom van, noname ruhában voltam, józanul.


Pijásokat nem is láttam, más ruháját nem nézem, mert nem szoktam irigykedni.


Bakker, nekem is azt a híradót kéne néznem, ahol mindenkinek jó a sok új adó.

Akkor lehet, hogy nem is lennék elégedetlen.


Majd szóljatok, hogy ki pénzeli a tüntetőket, legközelebb én is tarhálok tőlük.

2015. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%

Igazából azért, mert a netadó őket érintette volna a legjobban. Akkor gondolom tetszett nekik a buli és gondolták, hogy mennek megint.


Nekem is van pénzem okostelefonra és alkalmanként ezer forintos hamburgerre is, vagy pizzára (ami nyugaton a szegények eledele btw.), mégsem mentem el tüntetni, mert arra már nem lett volna keret.


Ráadásul azért, hogy bégessek pár órát, miért adjak ki súlyos tízezreket? Ha a mély-szegények mennének, annak lenne valódi értelme, meg a valódi randalírozásnak. Ez így nagyon gyenge... harmatgyenge.

2015. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Ja, mert csak akkor lehet felszólalni a bűnöző hatalom ellen amikor már csak egy lyukas bocskorod van? Úristen van egy adidas pulcsid, nehogy nyafogni merj!!! (mekkora egy demagóg paraszt vagy kérdező!!!)
2015. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg az embernek nincsen semmije, akkor nem ér semmit, még a véleménye sem, úgyhogy fogja be a pofáját.

Biztosan ezért nem mentek ki a szegényebbek.

Én is csak véletlenül.

2015. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, ők voltak a DOLGOZÓ réteg, és MUNKÁBÓL van erre pénzük. Vagy már ez is baj? És az is, hogy nem csak saját magukért álltak ki, hanem azokért is, akik erre önerőből képtelenek?

Ha meg nem ők mennek ki tüntetni, akkor ezt fogod kiírni: "Miért ilyen szakadt prolik a tüntetők? Orbánék jókat röhögnek az egészen."

2015. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!