Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok miért aktívabbak a...

Fiatalok miért aktívabbak a politikában?

Figyelt kérdés
A fiataloknál sokkal többen foglalkoznak politikával meg sokkal inkább vannak idealisták köztük mint az idősebbek között. Kiégnek az emberek? Sokkal inkább visszafogottak ha átlápik a 25-30 at.

2015. jan. 6. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

gyakorivalasz2


Oké, de mit értek el a tüntetők a mostani fene nagy ellenállásukkal? Megszavaztuk ezt a bandát négy évre, azt csinálnak amit akarnak, még kis is röhögik őket(a csokis esetre gondolom emlékeztek)... Azt csinálnak innentől, amit akarnak, magasról lesz...ják hogy az utcán megafonba üvöltözik a népesség fél százaléka.

2015. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Röhögjenek, amíg tudnak. Az mszp is csak röhögött, Gaurcsány is azt mondta a tüntetőkről, hogy majd megunják és haza mennek, aztán nézd meg, most hol vannak. Az a tüntetéssorozat, ha idő előtt nem is mozdította el a pártot, masszív ellenpropaganda volt, amit nem tudtak ellensúlyozni. Mindezt úgy, hogy a civil szervezeteknek nálunk nagyon kevés ráhatása van a politikára.
2015. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én fordítva látom. Ha megnézek egy képet egy bármilyen pártrendezvényről, csak nyuggereket látok. Voltam szavazni, ránézésre 50 fölött volt a sor életkora. 20 éveseket csapatostul még nem láttam a politikában.
2015. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én pont azt veszem észre, hogy a nyuggerek politizálnak folyton, a fiatalok meg csesznek rá az egészre.
2015. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is inkább fordítva látom.
2015. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!