Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » . Gáspárnak hívnak és egy...

Kövesdi gáspár kérdése:

. Gáspárnak hívnak és egy kérdésel fordulnék Hogy tudnék úgy pelépni az izraelita hitközségbe hogy közben a kommunista elvtársakat sem hagyom cserben?

Figyelt kérdés
Kiegészítőnek.A szüleim is mind kisz titkárok voltak én is a nyomdokaikba lépve a munkáspárt tagja vagyok.Minden jól ment mí egyszer el nem látogattam a zsinagógába.itt ébredtem rá hogy milyen csodálatos a kiválasztott nép felsőrendűsége.

2015. jan. 15. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon erőltetett.
2015. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Új szülőket kell hozzá választani!


Olyanokat akik a zsinagógába jártak és nem szemináriumra.


Igaz a kettő a múltban nem zárta ki egymást... :DDDD

2015. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0/10
2015. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kezdjük ott, hogy Te nem Kövesdi GÁspár vagy, hanem megint egy pünkösdi karizmatikus aktivista, aki le akarja járatni őt, mert zsidó. Folytassuk azzal, hogy Kövesdi nem csinál ilyen helyesírási hibákat, hiszen író. Szánalmas, amit a karizmatikusok csinálnak vele az utóbbi időben, csak azért, mert kiderült, hogy régebben köze volt a Moszadhoz. Ezt a kérdést jelenteni kéne.
2015. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Silurus ***** válasza:
2015. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem neked a parlamentben a helyed. Izraelita és kommunista múlttal tuti sikered lenne akár a fidesznél, akár a baloldali összefosás bármelyik pártjánál :)
2015. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"a kiválasztott nép felsőrendűsége."

ilyesmit olyanok szoktak mondani, írni, akik a zsidók ellen akarnak uszítani vagy / és teljesen tudatlanok a zsidósággal kapcsolatban. igaz, már kb 2700 évvel ezelõtt, az akkori zsidók között is akadt, aki félereértette, ezért tette az ÚR - áldott Õ - Amosz próféta szájába a követkazõ szavakat:


"Nemde olyanok vagytok Elõttem, Izrael fiai, mint a kusiták (a négerek) fiai?! Ezt mondja az Örökkévaló. Nem Én hoztam-e ki Izraelt Egyiptom földjérõl, de éppígy a filiszteusokat Kaftorból (Kréta szigetérõl), akárcsak az arámiakat Kirbôl?!”. ( Ámósz próféta könyve 9. fejezet, 7. vers )


Ami a kommunisták és vallás kérdését illeti, egy tv sorozat spanyolországi epizódja egy ottani római katolikus papot mutatott be, aki mellesleg tagja volt a Spanyolorszái Kommunista Pártnak.

2015. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!