Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Heti 5 testnevelés. Azt...

Heti 5 testnevelés. Azt reméltem eltörlik de ehelyett ismét betett. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Tavaly hetente volt 0. órám. Előző félévbe kicsit normálisabban volt elosztva ezért könnyebben feldolgoztam. A következő félévre viszont ismét elrontja a napjaim mert olyankor végzek amikor teljesen más programom lenne, amit nem tudok későbbre tenni.


Először azt hittem, meghozza ezt a döntést a szemét Fidesz, Orbán vagy az oktatásügyi minisztérium, aztán 1 év múlva eltörlik mert felesleges, hülye intézkedés. De most már meguntam, hogy az állam osztja be az időmet. Mit tehetnék? Rengeteg diáktársamnak szintén keresztbe tesz, szóval petíciót gondolom indíthatnék (indíttathatnék a szüleimmel), de még ha sokan alá is írnák, akkor sem érdekelne az államot.

Ellóghatok párszor, de aztán ha elérem 10 igazolatlan órát, hogyan tovább?



2015. jan. 18. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

"Azért van az a heti 5 testnevelés, mert sok a kövér gyerek." - Akármelyik idióta Fideszes


Sajnos nem jut el annyi a hülye eszükbe, hogy az a napi 45 testnevelés egy semmi. Az egyik testnevelő tanár elmebeteg, ott nem edzeni fog a kövér gyerek, hanem szétbassza az izületeit és olyan izomszakadásokat szenved el, ami egy életre elveszi a kedvét az egészséges életmódtól, a másik meg a "le***om" tesitanár, ott meg nyílván csak 45 percig focizás megy.


Inkább heti 2 testnevelés kéne, az is csak olyan, ami próbálja rászoktatni a gyerekeket a sport örömeire, nem pedig már általános iskolában elriasztni őket, hogy úgy tekíntsenek a mozgásra, mint szenvedésre.

2015. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Valamilyen indokkal kérj felmentést a tesi alól. Sokan tesznek így.
2015. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
A mozgás a gyengéknek való. Egy igazi ember csak a gép előtt ül, csipszet zabál és szidja a pártokat.
2015. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

A minden napi tesit el kell törölni a 0. órákkal együtt.

Az utóbbi - aki csak egy kicsit is tisztában van az ember működésével és a gyerekek alvásigényével, az tudja - egyenesen embertelen cselekedet és tönkreteszi egy gyerek egész napját.

2015. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De nálunk hiába van valakinek felmentése, ott kell ücsörögni a padon és nézni a többieket.

Azt meg mondanom sem kell, hogy nem vagyok elhízott, szoktam edzeni, szinte már kockás a hasam...

De az állam nem tudja mi jó az embereknek, sosem tudta. Hogyan lépjek fel ez ellen?

2015. jan. 18. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

# 5/5 Időpont ma 18:00


Amint szavazásra jogosult leszel, nem egy ilyen pártra szavazol. Mást sajnos nem tudsz tenni ezügyben...

2015. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értelek, 6-os, de képtelen vagyok elfogadni újra azt, hogy nem tehetek érte.
2015. jan. 18. 18:08
 8/10 Sertés ***** válasza:
Kezdj el versenyszerűen sportolni és biztos kapsz felmentést tesik alól!
2015. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A napi 45 perc mozgás az nagyon is jó lenne. Csak amikor az a mozgás abbamarad felnőttkorban (és sokaknál abbamarad, abba fog maradni), akkor jönnek fel szépen a kilók.
2015. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De nem érted? A pártot kell szídni, meg azt mondani, hogy kocka a hasa.
2015. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!