Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mszp szórólap! Ezek után van...

Mszp szórólap! Ezek után van még aki rájuk szavaz?

Figyelt kérdés

Ma kaptam ilyen szórólapot:

" Akkor azért nyerhettem, mert a szavazók-közöttük Ön is kedves Olvasó(honnan veszi, hogy én rá szavaztam nem őrá szavaztam egyébként)-mérlegre tették a 2002-es válsztási ígéreteimet és úgy döntöttek , hogy Érsek Zsolt szavatartó ember, nem vert át minket, érti is a dolgát: adjunk neki még egy esélyt."


Többször is felcserélhettem volna irodai székemet " piros bársonyra", de nem tettem mert nekem a térség és a város gyarapítása az értékteremtés a fontos és nem a hivatali karrier!

Ezt a mondatot megmagyarázná Valaki mert nem értem?!


"Az olimpiai bajnok sem pihen a babérjain!"- Hát igen, kábszert termeszt, aztán meglép! Érsek Zsoltnak is biztos ő a példaképe!


Mesterházy Attila"Az én szememben nincs jobb-vagy baloldali Magyarország!"-Aha tudjuk csak jobb és baloldali sérvműtét!


2010. febr. 7. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
És ezzel mi a a baj? Ne szavazz rá, ha nem szimpatikus.
2010. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Azok, akik megértik a szórólapban leírtakat, és tetszik nekik, vagy ha nem is értik emg az egészet, abba amit megértenek, nem magyaráznak bele marhaságokat.


Én valahogy többet megértettem ebből így töredezve is, mint abból, amit Te írtál mellé.

2010. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként csak kíváncsisából kérdezném meg, hogy Te mit várnál egy MSZP-s szórólaptól?
2010. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
a nyugdíjasok és a cigók oda fognak nyomni. :S :( utóbbi mosóporér.kajáér.
2010. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

aki megint tűntetést , randalírozást, gyujtogatást akar, és nincs egy csöpp esze sem, az nyugodtan szavazzon csak az mszp-re..akinek ennyi esze van az dögöljön meg. ez a véleményem

nem volt elég az öszödi beszéd?

nem volt elég ez a helyzet ami most van?

továbbra is legyen ez a rendszer?

hát hogyne..esélye nincs az mszp-nek

sok mocskos pesti szavaz rájuk meg a nyugdijasok egy része.

akinek nem inge ne vegye magára

2010. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
nem tudom mit kéne még tenni az mszp-nek hogy a sok elvakult idióta ne szavazzon rájuk, ha mesterházy kinyirná a családjáét személyesen akor is rá szavazna
2010. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
barom idióta elvakultak az mszp-sek, tuti hogy tudják ők is a szívük mélyén, hogy csak a régen beléjük vetett bizalom miatt szavaznak ujra rájuk. nem jött be. ennyi volt az ő koruk. most végük.
2010. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Köszönjük a napi gyűlöletet, kérdező.
2010. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Azt mondja meg valaki, hogy ahhoz hogy valaki jobboldali szimpatizáns legyen, az ilyen feltételféle náluk, hogy bunkók is legyenek egyben?

Elég csak visszaolvasni itt is...

2010. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kaptunk az MSZP által összetákolt szórólapot, de én sohasem voltam akkora hülye, hogy rájuk szavazzak. Magyarország eredményeit elnézve, ezt jól is gondoltam. BALfékekre nem húzunk X-et.
2010. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!