Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem háborít ez fel?

Titeket nem háborít ez fel?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 7. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Őszintén szólva csak azért nem, mert engem hidegen hagy a zsidó pártokrácia a zsidó demokráciával és a zsdó parlamenttel együtt.
2010. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Hiába vergődnek! Kivéreznek mint a disznó...
2010. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nem. Ahhoz bíznom kéne a politikusokban és a médiában, de helyből úgy állok hozzá, hogy manipulálni próbálnak, nem hiszek én el nekik semmit, se ezt, se az ellenkezőjét. Mitöbb, nem is érdekel már mit mondanak, annyit hazudott mindegyik.
2010. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén?

Amit nem közeli barát/rokon ír,azt mind kitörlöm olvasatlanul.

2010. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Engem se nagyon érdekel a politikai része, de az hogy szórólapot küldenek postán, interneten, telefonon hívogatnak, az eléggé irritál....
2010. febr. 7. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Ben tudom,hogy ez igaz-e?De a Fidesz pl.Veszprémben bocstotta el a neki nem tetsző pedagógusokat,és nálunk is lecserélte a nem Fidesze igazgatót.

Ezek alapján igaz is lehet.

A kéretlen levéllel kapcsolatban,nem kell megnyitni az ilyeneket,akárki küldi is!A telefont sem veszem fel,ha bármelyik párt keres.

2010. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sziasztok!Teljesen egyet értek,szerintem mindenkit felháborít.De mind1ik megenged magának mindent.nincs is kire szavazni.Hogy válasszak a két rossz közül a jobbat?Ja és a jobbik párt is ezekhez sorolható,az sem különb csak még radikálisak is.És most komolyan nem poénnak szánom de csináltam egy blogot aminek a címe [link] én ezen az oldalon várom minden állampolgártársam hogy jöjjön el és fejtse ki véleményét,szoljon hozzá,szavazzon és írjon a fórumra avagy a hozzászólásban,mindenkit örömmel várok.Sziasztok
2010. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bocs lemaradt a com!szóval [link]
2010. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem még soha nem keresett meg egyetlen párt sem telefonon/mobilon. Nem értem, miért?

Pedig én egy akkorát veszekednék velük, hogy az hihetetlen. :)

De nincs benne részem telefonban. Hmmmm....

Pedig gy elküldeném már mindegyiket a jó édes anyukájukba.

2010. febr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Délután Vona beszélt a telefonba engem ez háborit fel.
2010. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!