Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Kovács Béla kém, és vannak...

Ha Kovács Béla kém, és vannak ellene bizonyítékai a kormánynak, akkor miért járkálhat szabadon?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mirol beszelsz, nem olvasom a kurucot es a hasonlo xarokat, igy azt sem tudom hogy eppen mi a szelsojobbos gumicsont, nem is erdekel.


A lobbizas nem korrupcio. A lobbizas nem is azt jelenti hogy penzert vesznek torvenyeket, mert nincs penzaramlas. Amikor penzaramlas van, az nem torvenyes.


Ismered az amerikai lobbitorvenyt minden reszleteben? tudod hogy hogyan mukodik a gyakorlatban? Nem? Akkor meg mi a bubanatos lofaxrol beszelsz?

2015. jan. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Most a pártgyűlésen azt mondták, hogy az USA a szent, és ezért is hangoztatod ezt ?


Nem, nem a kurucon vagy más szélsőjobbos oldalon olvastam ezt, hanem a "The Economist"-ban vagy a BBC-ben ezt. 60%-os, bedöntötted már a kannást? Azért kérdem, mert már megint csak anyázol, személyeskedsz.


Korrupció nem csak törvényalkotásra terjed ki, hanem más döntésekre is. Ha válság van, olyankor először nem az egyszerű állampolgároknak nyújt segítő kezet az állam, hanem a JP Morgan-nek, lehet azoknak, akik nincsenek olyan nagy bajban.



Szerinted a Goldman Sachs és társai csak szórakozásból vagy felebaráti szeretetből nyomnak milliárdokat mind a Republikánus pártnak, mind a Demokratáknak elnökválasztáskor ? Vagy te már ezt a támogatást is megkérdezed ?


Ha valaki poltikai pályára lép akkor természetesen a sikere a kampányától függ nagyrészt, ami pedig egyszerűen pénzbe kerül. Ezért teljesen publikus lista van arról, hogy ki "adományozott" neki pénzt a kampányba. És általában dollár milliókat kap mindenféle vállalattól, üzletembertől, és természetesen nem sokat az egyszeri Baltimore-i gyári munkástól. Mégis ki gondolja komolyan, hogy ez a politikus az össznépi érdeket fogja képviselni?



Egyébként külföldön rég megállapították, hogy az USA oligarchia, pénzemberek által vezérelt állam és nem népképviseletes demokrácia:


[link]


[link]

2015. jan. 26. 14:07
 13/14 A kérdező kommentje:
Colleen Bell sok pénzt kalapozott össze Obamának, cserébe nagykövetet csinált belőle. Igen, így működik a világ már 3000 éve. Segítesz hatalomra jutni, cserébe kapsz egy zsíros pozíciót. Mi ez, ha nem korrupció ?
2015. jan. 28. 00:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fingod sincs mit jelent a "lobbizas" kifejezes.
2015. jan. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!