Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyaroknál hol lenne az a...

A magyaroknál hol lenne az a határ, hogy az egyre nyilvánvalóbb és erőteljesebb diktatúra ellen egy forradalom törjön ki?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 11:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem is értem hogy lehet egy ország 2015-ben ennyire primitív."


A "vidéki" ember önbecsülésére apellálnak, a külső ellenségkép meglegyen.

2015. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy Detroit bukása nagyon jól mutatja be és részleteiben példázza mindazt, amit el kell kerülni a gazdasági csőd és "abszolút patthelyzet" kialakulásának megakadályozására.

Az agglomeráció sorsát egy olyan átfogó demográfiai átrendeződés pecsételte meg (a gazdasági változásokkal párhuzamosan generálódva), amihez a napjainkban Magyarországon folyó változások kísértetiesen hasonlítanak...

2015. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

az igazságszolgáltatást, főképp a médiát.

Amikor beterelték a rádió székház udvarába a tüntetőket,egy büdös szó sem hangzott el az eseményekről. Pedig akkor nem is Orbán volt hatalmon. A parlamentet sem ő kerítette el!Hanem a demokratikus koalíció. Akkor mi van?

2015. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

No igen.

Az a "közmunkázó" egysejtű...

Abba gondolj bele, hogy kb. 180 Usd/hó keresetről beszélsz! Amikor az amerikai ismerőseimmel szóba jött ez a "bér", nem akarták elhinni, hogy Európában ilyen megtörténhet (előtte 5-600 dollárra tippelték pl. a havi szociális ellátás minimumát - mivel csóró ország vagyunk).


De tudod mit? Ne túráztasd az empatikus képességed! Ne érezz bele semmibe, mert a végén még kinő a második agysejted is és miniszterelnök leszel! Kívánom neked, hogy tapasztald meg! A gyerekeid és azok gyerekei is! Csússzatok le mint a széééén... :P

2015. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Európai unióban van egy ország ahol az embereket havi 150 euroért dolgoztatják napi 8 órát.

Ekkora kizsákmányolást a 21.században!

2015. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
88%
A közmunkás tudtommal nem dolgozik 8 órát, sőt a munkaideje 60%-a kb tökvakarás, de senki sem várja el tőlük, hogy a belüket kihajtsák. Viszont én nem értem, hogy ezzel mi a baj? Többet kapnak mint a segély, nem? De. Dolgoznak is érte, nem? De. Akkor hol a hiba?
2015. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
19%
Sehol. Kívánom neked és a gyerekeidnek azt a féle tökvakarást annyiért. Hajrá! ;)
2015. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
13%

Miért ne lenne diktatúra, ha már a nemzetközi (osztrák, német stb...) média diktátorként emlegetik Viktort?

Korrupt, maffia hatalom van Hazánkban!

2015. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%

Aha, ha a kurucinfó meg leírja, hogy egy paradicsom vagy, akkor meg külföldön azt fogják mondani: lám a magyar média leírta, hogy ez egy paradicsom, akkor biztosan az. Ez szerinted így működik, ugye?


Amúgy megnézem azt a mértékadó hírlapot, amelyik így kijelenti egyenesen, hogy Orbán diktátor.

2015. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nos úgy látom itt már kiosztottak minden lapot. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem nem hiába van felháborodva csomó ország Viktor bácsira meg a politikusokra...ahogyan amerika sem poénbol ba*zogatta a NAV elnökét. Hiába mutatták a tv-ben hogy mennyi a fizetésük meg stb ott is látni hogy mekkora kamu az egész aki csak kicsit oda is figyel :) Kérdésedre válaszolva: Ha így haladnak akkor előbb utóbb lehet forradalom de ne úgy képzeld el, hogy beülnek a kocsmába és Janibá ráüt az asztalra hogy guruljunk ki lázadni. Én úgy tudom elképzelni egy kisebb csoport kezdeményez valamit fegyverekkel és hozzájuk társul egyre több ember vagy esetleg a nép nem tűr és egyszerre mennek ki.
2015. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!