Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb oldal miért nem fog...

A jobb oldal miért nem fog össze, mint a bal?

Figyelt kérdés
Az mszp, és az szdsz anno jól összefogott... De a jobb oldal (a fidesz, és a jobbik) miért nem fog össze? és miért kell egymást utálni? Mire jó ez a két pártnak?
2010. febr. 9. 18:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt reméled tán, hogy egy ilyen "emberekből" össze tákolt pártal:

[link]

[link]

valaha is szóba állna a JOBBIK!!!

(hiú ábránd, mindenki részéről...)

2010. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Tisztelt, kérdező! (tegnap 19:41)

....kérdésedre az előbb küldtem el a választ.

Remélem elég világos, mindenkinek!

2010. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
49%

"1. A FIDESZ-nek a helyzeténél fogva nincs szüksége összefogásra. Egyedül is megszerzi a kétharmados többséget."

... jó lenne felébrednetek! ui. álomvilágban éltek! (a 2/3 többségnek, még a közelébe sem fogtok jutni!

teszünk róla!


SZEBB JÖVŐT Magyarország!

2010. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

2006-i események környékén az Orbán hangoztatta az összefogást, most meg azt hangoztatjátok hogy a Fidesznek nincs szüksége összefogásra..hát ez elég furcsa finoman szólva. Miért ennyire beképzelt ez a párt?

Így csak jobban megerősödik bennem a nyilvánvaló: a jobbikra szavazni.

Arra viszont igen kiváncsi lennék, hogy amikor bekerül a jobbik a parlamentbe, lesz-e elég többsége ahhoz hogy ne a többi párt akarata érvényesüljön.

2010. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mert a jobbik erőteljesen radikális. A fidesz szerintem aligéppen jobboldali. Hatalmas a különbség!


(Hogy én is személyeskedjek: üdvözlöm azokat a kommentelőket, akik szerint csak kétféle nézet létezik. Nincs igazatok!)

2010. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
A FIDESZ NEM NEMZET ELLENES !! :@
2012. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Teljesen egyetértek veled, összekéne fogjanak. Én fideszes vagyok, és nyitott a jobbik felé.. De ez forditva nem igaz: annyira radikálisak, hogy valamit mindig kitalálnak, hogy miért ne fogjanak össze: Orbánt utálják, Orbán intézkedéseit, "túl sok a zsidó a fideszbe". Sajnos mindig lesz valami ami nem tetszik majd nekik, bár ne így lenne:)
2012. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!