Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg "összeférhetetlen"...

Tényleg "összeférhetetlen" két ellentétes politikai irányzat szavazója?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Gondolok itt arra, hogy lehet-e barátság egy jobbikos és egy mszp-s között? Vagy szerelem/házasság, vita nélkül/minimális mennyiségű vitával?

Ti ezt hogy látjátok?

Ennyire megfertőzte volna a politika a társadalmat?


2010. febr. 10. 12:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
36%

"Mi az hogy a nőknek nem lehet jobbik eszméket vallani, dohányozni, inni?"


Kicsikém, tanulj meg olvasni... Nem írta senki, hogy nem lehet. Dehogynem lehet. Csak nyugodtan. Viszont mellettem az ilyennek semmi keresnivalója.


Azon röhögök, hogy lemarházol és kidobnál, de közben rosszul esik, hogy nem lenne mellettem esélyed :D

2010. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Ez is csak arra jó, hogy megosszák az embereket.

Ha szóba jön a politika akár baráti társaságban akár a kapcsolatokban, nem veszekedni kell, hanem beszélgetni róla.

Te hogy látod jónak, ő hogyan stb...

2010. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, honnan veszitek egyébként, hogy MSZP szavazók álltak a Jobbik mellé. Az illető lehet, hogy korábban MSZP-re szavazott, de nem volt meggyőződéses baloldali, mint például én. Egy baloldali SOHA nem szavazna apartheid pártra. Az ismeretségi körömben kizárólag idáig Fidesz szimpatizánsok rokonszenveznek a Jobbikkal.

"


Az mszp, intézkedései alapján nem baloldali. Semmi szociális érzékenység stb. Mellesleg én nem tudnék egy olyan lánnyal összejönni, aki pártolja a kábszereseket, az iskola bezárásokat, a kórház összevonásokat, az állami pénzek ellopását, az emberek szemébe hazudást, a gyűlölet kampányt, a szakmák közvetett lezüllesztését, a globalista külpolitikát, az értelmetlen megszorításokat, az állami vállalatok külföldi kézbe adását, a természetvédelmi területek kiárusítását, a sín felszedést, a cigánybűnözést, az IMF-barát politikát, a milliós fizetéseket a sitten ülő politikus bűnözőknek, a pártkatonákká süllyesztett rendőrséget, a korrupciót stb.

2010. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
39%

"Mellesleg én nem tudnék egy olyan lánnyal összejönni, aki pártolja a kábszereseket, az iskola bezárásokat, a kórház összevonásokat, az állami pénzek ellopását, az emberek szemébe hazudást, a gyűlölet kampányt, a szakmák közvetett lezüllesztését, a globalista külpolitikát, az értelmetlen megszorításokat, az állami vállalatok külföldi kézbe adását, a természetvédelmi területek kiárusítását, a sín felszedést, a cigánybűnözést, az IMF-barát politikát, a milliós fizetéseket a sitten ülő politikus bűnözőknek, a pártkatonákká süllyesztett rendőrséget, a korrupciót stb."


Na, te sem sok baloldalival találkoztál még.

2010. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Csak egy megjegyzés az előzőekhez.Miért csk az az épeszű,aki a Jobbikra szavaz?Ez nem korlátoltság? Ha ezek a tapasztalatlan ifjoncok nem csak a szavaknak hinnének,hanem tájékozódnának a mezőgazdfaságról,közgazdaságról,elolvasnák a lassan hónapok óta folytatokk vitákhoz az érveket,akkor rájönnének,hogy ők a nem épeszűek.

Nem vagyok MSZP-es,de pl.a közalkalmazotti bérek 50 %-os emelése, a nyugdíjak,családi pótlékok emelése szerintem szociális érzékenységre vall.És a gazdasági válságért nem az MSZP tehet.Nem védem őket,de nem szeretem ha valaki megsem próbál tárgyilagos lenni.Te pedig nem vagy az !

2010. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok MSZP-es,de pl.a közalkalmazotti bérek 50 %-os emelése, a nyugdíjak,családi pótlékok emelése szerintem szociális érzékenységre val"


Ezt álmodtad?

2010. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
15:36 - mit mond neked a Medgyessy-kormány és a száznapos program? Éltél már akkor?
2010. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

ma 14:36 Nekem ne kicsikémezz meg hasonlók mert nem őriztünk együtt libát. Én nálad különb férfit találok, és nem szorulok egy ilyen korlátolt elme társaságára. Az ilyen jobb is ha nem jön a közelembe, nem értem miért kell azt hinni hogy ez engem bánt. Csak az háborít fel, hogy lenéző vagy a nőkkel szemben és középkori módon vélekedsz a szabadságukról. Egyáltalán nem a nemek alapján kell megítélni hogy mit tehet valaki és mit nem. És képzeld tudok olvasni is, meg gondolkodni is, bár tudom hogy te ezt nem is feltételezed egy nőről.


15:11-es: te még hiszel a parasztvakításban és az agymosásban amit az Mszp-szdsz és társai művelnek? Nem baj, a magadfajta szavazóbázis hamarosan kihal.

A Jobbik mindent reálisan lát és vannak megoldásai a problémákra, ami semmilyen más pártról ma nem mondható el.

2010. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
ma 15:36: na ja, ezért kong az ürességtől az államkincstár. Mert pénzt szórni azt minden hülye tud. Meg lopni, csalni, hazudni is profin megy az MSZP-nek.
2010. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
bocs, előző vok, a 15:40-esnek írtam, nem a 36-osnak.
2010. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!