Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg "összeférhetetlen"...

Tényleg "összeférhetetlen" két ellentétes politikai irányzat szavazója?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Gondolok itt arra, hogy lehet-e barátság egy jobbikos és egy mszp-s között? Vagy szerelem/házasság, vita nélkül/minimális mennyiségű vitával?

Ti ezt hogy látjátok?

Ennyire megfertőzte volna a politika a társadalmat?


2010. febr. 10. 12:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"És képzeld tudok olvasni is, meg gondolkodni is, bár tudom hogy te ezt nem is feltételezed egy nőről."


Figyelj aranyom, ha én azt mondom, hogy nekem nem jönnek be a vörös hajú, tetovált nők, az nem azt jelenti, hogy egy nőnek nem lehet vörös haja meg tetkója. Csak ha még nem értenéd, amit írtam...

2010. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"na ja, ezért kong az ürességtől az államkincstár. Mert pénzt szórni azt minden hülye tud. Meg lopni, csalni, hazudni is profin megy az MSZP-nek."


Ez egy másik (gazdasági) kérdés. De aki említette, az a szociális érzékenységre utalt, és 15:36 még ott tart, hogy ez meg sem történt. Utóbbinak szólt a válaszom.


Amúgy azon is el lehetne gondolkodni, hogy például a Jobbik multiellenessége és túlzott protekcionizmusa mennyibe kerülne az országnak. Újabb példa arra, hogy az átgondolatlan jó szándék néha igen káros tud lenni.

2010. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Muszáj úgy kezdened mindig, hogy "aranyom" meg "kicsikém", ez olyan gusztustalan, és lenéző is. Talán a pasiknak meg azt írod "öcsém", "haverom"..stb.?

2 dolgot tudok elképzelni rólad: A-verzió: 16-nál nem lehetsz több ilyen stílussal, B-verzió: középkorú begyepesedett pali vagy és tanyán élsz egymagadban.

Te azt feltételezed, hogy minden nő aki a jobbik híve az vörös és tetovált, plusz az előbbiekből iszik, dohányzik? Rengeteg normális nő van aki jobbikos, háziasszonyok, diákok is épp úgy. Nekem és a barátnőmnek sincs tetoválásunk. Igazából nem értem hogy neked mi nem tetszik a jobbikosokon? Mert te csak külsőre ítélsz(ahhoz meg nem kell jobbikosnak lenni), pedig 1. nem is látsz weben keresztül minket, 2. egy embert nem a pártja alapján kell megítélni, meg ahogy kinéz. Te nagyon felszínes vagy.

2010. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

16:02


Nem nyert. Hagyjuk. :D

2010. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Protekcionizmussal kapcsolatban:

Az utóbbi évtizedekben jelentek meg a multik, addig érdekes módon hogyan éltük túl? Ill. akkor még normális minőségű termékeket kaptunk, most meg csak szemetet. Ez kinek hiányozna? Mi lenne ha eltakarodnának a multik? Egyszerű: végre megerősödnének a kivállalkozások, ezáltal több adó maradna itthon (és nem mindenféle off-shore cégek zsebeibe), a vidéki termelőknek is jobban menne mert nem akarnák a multik fillérekért felvásárolni a termést/tejet..stb., minőségi helyben termelt élelmiszert vehetne a magyar.ezáltal jobb lenne a népnek közvetetten és közvetlenül is. mi a baj ezzel?

2010. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi évtizedekben jelentek meg a multik, addig érdekes módon hogyan éltük túl?"


A KGST-re gondolsz? Ja, igen, túléltük. Én már akkor is éltem (ugyanis nem vagyok 16 éves, de még középkorú tata sem, mint ahogyan feltételezed). Azt az időszakot sírod vissza?

2010. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem jól látod. A multik előtt voltak közértek ahol normális kaját kaptál. Nem volt 10.000 féle termék de volt annyi amennyi kellett. Neked most komolyan hiányoznának a multik? van fogalmad róla mennyi adót nem fizetnek be? és a csóró kisvállalkozóktól várják az adók rendes megfizetését, de akkor még a termékeiket is adják multi áron.. te normális vagy, vagy inkább: te magyarnak érzed magad?
2010. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

egy hasonló kérdést már én is tettem fel, mellesleg igen, lehet :) minden a két személy intelligenciájától függ... én pl jobbikos vagyok, a legjobb barátnőm mszp-s... szépen elkerüljük a politika témát, és ha mégis felhozódik, nem kezdjük el szidni egymás pártját, hanem megértjük, hogy amásik egy szabad ember, aki saját belátása alapján dönt, és ehhez senkinek semmi köze


sajnos láttam már ilyen barátságokat szétrobbanni is a politika miatt...

2010. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

IGEN!

kiindúlva, az alábbiakból:

[link]

2010. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!