Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy Vona vagyonnyilatkozatában nem tesz említést lakásról/házról, de közben nyílt titok, hogy egy budai hatalmas liftes 400 nm2-es házban él?!

Figyelt kérdés
Jobbikos "vonahízelgők" kíméljenek...Mert még ebben is csak védeni akarják a "mesterüket"... Nekem emiatt a húzása miatt, pont olyan politikus, mint a többi. Semmivel nem különb.
2015. febr. 8. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ez hol érhető el, hogy Vona 400 m2-es házban lakik meg a nyilatkozatok?
2015. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Az ilyen 7-es féléket az orruknál fogva vezetik és jót röhögnek rajtuk."


Mondja az, akinek annyira a politika az élete, hogy képes még a GYK-n is erről írni ki kérdéseket...

2015. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagyok hízelgő, ahogy írtad, de én is olvastam, hogy a jobbikosok közzétették a családi nyilatkozatokat is, azokat olvasta valaki? Abban benne volt a kérdéses lakás?
2015. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11: Rákerestem, de semmi értelmeset nem találtam. Én is várom a linket/infót.
2015. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rolam senki sem allithatja hogy Vona rajongo lennek vagy jobbikos, de az ilyen allitasokat illik azert valahogy alatamasztani. En speciel ezt most hallottam eloszor.
2015. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, valahogy a link lemaradt.
2015. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!