Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kikapcsoljuk a tv-t és...

Ha kikapcsoljuk a tv-t és neten se nézünk gazdasági, politikai híreket, akkor valóban szebbé válik a világról alkotott képünk? Nálam működik, nálatok is fog!

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 15:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha jól értem akkor a gazdasági, és politikai hírek elhanyagolása mellett a világkép megváltozása is feltétel a félkegyelművé váláshoz.
2015. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 szántóvető ***** válasza:
így van.mert a világ nem változik meg,pontosan ugyanolyan marad mint előtte.ez az önbecsapás amit korábban is említettem.
2015. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Írod ezt úgy, hogy internetezel egy politikai fórumban :D:D:D
2015. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon le van hurrogva a kérdező, de valamilyen szinten igaza van.


Nem arról van szó, hogy fogjuk be a fülünket, és a szemünket, de szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb lehetne sok ember, ha a saját életével törődne, és nem a "világgal".


Saját példámon, bekapcsolom a tv-t, olvasom a híreket, miről szólnak? Megölték, elégették, felakasztották, csődbe ment, háborúzik...csupa negatív dolog. Persze, jó ha hall róla az ember, de nem kell utána ezzel foglalkozni. Ilyenek a halálhírek...elborzaszt, de alapvetően mit tehetek én arról hogy Afrikában éheznek, vagy Bugacrátóton megöltek egy idős nőt?


Ehelyett inkább nézek egy jó sorozatot, vagy egy tutorial videót, és fejlesztem a tudásom, olvasok egy érdekes cikket, könyvet, elmegyek futni egyet.


Lehet jönni azzal hogy félkegyelmű aki álomvilágban él, de pont ugyanúgy álomvilágban él az, aki folyamatosan csak a rosszat látja a világból, és mellette elfelejti a saját életét élni.

2015. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!