Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem nevetséges hogy mindenki...

Nem nevetséges hogy mindenki náci aki a saját holokausztjáról akar megemlékezni?

Figyelt kérdés

Olvasd el hogy mi történt Drezdában, hogy miről akartak megemlékezni a Német Nemzeti-demokraták.

Hogy miként akarták megakadályozni, a megemlékezést a balosok és az anarchisták.


[link]


De nézd meg azt is hogy miről is akartak megemlékezni, mit csináltak Drezdában.


[link]


Ha lehet senki ne kezdjen Kurucozni, mert jelen esetben csak a tények vannak leírva, és a szomorú hogy más oldal nem is foglalkozott a megemlékezéssel ami 650000 ember elpusztításának a megemlékezése, ami külön szégyen .


2010. febr. 14. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem nevetséges, hanem siralmas. Drezdában németek millió haltak meg, rengeteg polgári civil áldozat, akiknek a többsége semmiről sem tehetett és ezeknek az embereknek nem adhatják meg a kegyeletet. Mondom, szerintem siralmas, hogy ezt meg merik tenni a baloldaliak, zsidók, anarchisták vagy bárki.
2010. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Korántsem nevetséges - inkább szörnyű. Itt mutatkozik meg a híres zsidó tolerancia és a liberalizmus "mindenki egyenlő" elve (orwelli megfogalmazásban: minden állat egyenlő, de némelyek egyenlőbbek a többinél).

Azért csinálják, mert ha az egész világ arra figyel egy napig, hogy mi történt Drezdában, akkor már csak 364 nap marad a zsidóknak, hogy a saját holokamujukat hangoztassák. Pofátlan, elvetemült, kegyeletsértő barmok. Bár igaz volna, amit a holokausztról állítanak (mondjuk akkor nem volna, ki állítsa ezeket).

2010. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Én csak németeket nem értem hogy nem fáj a szívük ilyenkor, hogy ott a rokonaik haltak meg? Ennyire hogy lehet egy nemzetet elbutítani?


De azért látszik a fény, egyre több fiatal lát át a hazugságködön. Pl. én. Itt a net talán ez a generáció, már tud tájékozódni majd és nem hisz el minden hülyeséget. A gyerekeimet is így fogom nevelni, hogy ne higgyék el a zsidó haugságokat. Már ha találok normális lányt, ebben a liberalista-judeokapitalista világban.

2010. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én csak németeket nem értem hogy nem fáj a szívük ilyenkor, hogy ott a rokonaik haltak meg? Ennyire hogy lehet egy nemzetet elbutítani?


Szerinted nálunk nem ez megy?


Trianon, vesztesek voltunk, ott is ezt mondják " háború volt"


Eu, a globális szabad piac, csak hát kinek szabad és mit!

2010. febr. 14. 19:12
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Nem.
2010. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%

ma 18:57


Azért próbálj meg csajozás közben nem nyálazni, ha már így kimosták az agyad!


judeokapitalista... istenem ezt a kifejezést mikor raktad össze?

2010. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%

Mi köze ehhez a zsidóknak?

Tudtommal anarchisták balhéztak.

2010. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod. Nézd meg az MTV híradóját, ha az nem túl szélsőséges média számodra, ott elmondják becsülettel, mi és hogy történt.
2010. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2%
Kedves kérdező, először olvasd el a hírt más forrásból is, ne a kuruc csúsztatásaival dobálózz, tudod nem mindenki vevő rá. Ha meg minden más média zsidóliberálisagymosócionista szerinted, akkor a kérésem vedd tárgytalannak, nem is kell rá válaszolni.
2010. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Relatív, hogy kit nevezünk csürhének és kit tüntető hazafiaknak.
2010. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!