Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem nevetséges hogy mindenki...

Nem nevetséges hogy mindenki náci aki a saját holokausztjáról akar megemlékezni?

Figyelt kérdés

Olvasd el hogy mi történt Drezdában, hogy miről akartak megemlékezni a Német Nemzeti-demokraták.

Hogy miként akarták megakadályozni, a megemlékezést a balosok és az anarchisták.


[link]


De nézd meg azt is hogy miről is akartak megemlékezni, mit csináltak Drezdában.


[link]


Ha lehet senki ne kezdjen Kurucozni, mert jelen esetben csak a tények vannak leírva, és a szomorú hogy más oldal nem is foglalkozott a megemlékezéssel ami 650000 ember elpusztításának a megemlékezése, ami külön szégyen .


2010. febr. 14. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

19:44 vagyok és az előttem szólónak írtam, ugyanez a válszom az utánnam szólók valamelyikének. Az MTV Híradója szerint a jobbosok szerveztek egy megemlékezést, mire jöttek a zsidó szervezetek meg a baloldali értelmiségiek meg az anarchisták, hogy tartsanak egy ellentüntetést.

Aztán az anarchisták rátámadtak a megemlékezésre igyekvőkre, hogy ne érjenek el az engedélyezett tüntetés helyszínére. Talán már a Magyar Televíziót is Vona Gábor irányítja szerinted?

2010. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves kérdező, először olvasd el a hírt más forrásból is, ne a kuruc csúsztatásaival dobálózz, tudod nem mindenki vevő rá. Ha meg minden más média zsidóliberálisagymosócionista szerinted, akkor a kérésem vedd tárgytalannak, nem is kell rá válaszolni.


Tisztázzunk valamit!


Én a kérdésemben még a zs betűt sem használtam.

Viszont ez a történet kimagyarázhatatlan, és hidd el hogy minden normális pártnak nyilvánosan el kellene határolódnia! Ahogy a MÁV kártérítés esetén is és ha Szlovákia beszól, vagy ha az Eu ad valami """jó bulit" kvóta, szabály, megszűntet,stb. Akkor legyünk magyarok Magyarországon mert a németek nagyapjai akik több mint 600000 pusztultak Drezdában azok németek voltak. Talán engedjék már meg az urak, hogy mi is megemlékezzünk, és a németek is megemlékezzenek arról ami még akkor is fáj ha eddig nem mondhattuk ki. " mert az már ciki volt, hogy finom legyek" Különös tekintettel arra hogy felvilágosult világ egy jelentős részével megemlékeztetik, és van ahol csak a "kiváltságokkal" engedik kellő anatómiai ismeretek megszerzése után a történelmi kórkép ismertetést.

2010. febr. 14. 23:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Oké, igen engedjék. Kik? Mondjuk pont nem akarok emlékezgetéssel játszadozni, van elég gond mostanában is. De oké, engedjék. Kik?
2010. febr. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!