Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak a belpolitikájával...

A Jobbiknak a belpolitikájával teljes mértékben egyetértek, a külpolitikája viszont úgy, ahogy van, hülyeség. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A cigánykérdésben például teljes mértékben támogatom őket, külpolitikában viszont szinte csak hibás irányokat látok. EU- és Amerika-ellenesség, arab- és iszlámimádat, keletre húzás, stb... most az Iszlám Állam elleni fellépést sem támogatják (Amerika érdekeit szolgálná... haha... de hát ha szerintük az USA pénzeli az ISIS-t, akkor ez így ellentmondás, na mindegy:D)... a palesztinokkal sem szimpatizálok, meg Kínával sem, stb.
2015. márc. 9. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

A külpolitika és a belpolitika a pártoknál valamilyen szinten összefügg.

A Jobbik belpolitikája csak a külpolitikájának a használatával együtt valósítható meg.


Ha, megfigyeled a teljesen mértékben, 100 százalékosan nyugatpárti DK meg MSZP bevándorlóbarát, multikultista politikát akar, olyat, mint ami a nyugati országokban van.Külpolitikailag is nyugatpárti.

2015. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Oroszország kivételével kellene folytatniuk a keleti nyitást,nyugatbarát megoldásokkal,és a nyugati nyitást új alapokra fektetni.

De ezt a Jobbik nem tudná megcsinálni,az oroszimádatuk még a Fidesznél is nagyobb.

2015. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
A belpolitikájuk is csak humbug, nem tudnák megvalósítani.
2015. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Az Eu-ról kiírt népszavazás akár egy új hurráoptimista hangulatot is teremthet, ha a bennmaradás az eredmény


Iszlám állam ellenes fellépés terrorista célponttá tenné az országot, a beavatkozás valószínűleg egy új Vietnam/Afganisztán jellegű háborút fog hozni.


Palesztín-izraeli helyzetben most az USA is új álláspontot képvisel Izrael-kritikusabb lett.


Kína:

[link]

2015. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem tenné célponttá az országot a fellépés az IS ellen, mert az egész világ célpont már így is.


Különben meg épp az a lényeg, hogy meg kell semmisíteni, a megmaradt sejteknek pedig úgyis az USA lenne az elsődleges célpontjuk.

2015. márc. 9. 22:42
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem hülyeség, csak érteni kell az egészet és nem a mocskolódó értelmezéseket visszamondani. Ha akarod kifejthetem bővebben, de valószínűleg már így is le leszek pontozva.
2015. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
5: Dehogynem. Szerintem az ISIS tagjainak nagy része azt sem tudja, hogy hol van Magyarország. Miután viszont szétlőttünk pár muzulmán segget, onnantól fogva célkeresztben leszünk mi is (sarkítva persze, mert nem tudom, hogy mit fognak csinálni a magyar katonák).
2015. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem mindkettő hülyeség.
2015. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Egyedül az arab- és iszlámimádattal van bajom. Mindent utálok ami nem magyar, mint a bűzlő fost.
2015. márc. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

"Szerintem az ISIS tagjainak nagy része azt sem tudja, hogy hol van Magyarország. Miután viszont szétlőttünk pár muzulmán segget, "


Mi magyar emberek vagyunk. A magyar embernek semmi baja a muzulmánokkal, az Usát utáljuk és az ő seggüket fogjuk szétlőni.


Csak hogy képben legyél!

2015. márc. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!