Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP antiszemita lenne?

Az MSZP antiszemita lenne?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2015. márc. 14. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Igen, folyamatosan azt harsogják, hogy zsidókat akarnak ölni.

Tudod, van az a nemhivatalos oldaluk, valami Kuruc.info, amin folyton a zsidókat szidják.

2015. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Wow, az MSZP 25 éves működése alatt 3 idióta embert felmutattál, és akkor máris az egész párt antiszemita.


Nem antiszemita az MSZP, csupán egy közönséges tolvajpárt.

Konkrétan én még a JOBBIK-ot se nevezném antiszemitának, viszont a párton belül több ember is egyértelműen az. Fontos lenne két részre bontani a JOBBIK-ot, mert van egy normális fele és van egy szélsőjobboldali része.


Az MSZP-nél ezt nem lehet megcsinálni, mert mint ahogy mondtam, ez még mindig csak 3 ügy 25 év alatt, azaz az évi antiszemita ügyek száma 0,12.

Ez elhanyagolható, pláne, ha a párt méretét/egykori méretét vesszük.

Egyébként Zuschlag "csak" viccelődött a holokauszttal, ez még nem antiszemitizmus, csupán ízléstelenség.

2015. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2:


Érdemes lenne végignyálaznotok a balhoz húzó oldalacskák kommentjeit is akár. Tudod a szavazók azért tükrözik milyen lehet egy párt, a jobbos pártoknál pl. ezzel szoktatok jönni, holott igaz a tieitekre is. :)


[link]


[link]


[link]



jobboldalról csak proli szavazókat és egy-egy névtelen falu valami képviselőjét hallottam zsidózni, ezzel szemben MSZP-seknél országgyűlési képviselők is beszállnak ilyen játékba. Miért van az, hogy a "sajátjaitok" nyugodtan zsidó-cigányozhatnak, akkor nem képzeltek népirtást, jobboldalt meg azonnal leminősítitek ?

2015. márc. 14. 17:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Francba, nem neked, #2-esnek akartam címezni a válaszomat, hanem #1-esnek.
2015. márc. 14. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

,,Wow, az MSZP 25 éves működése alatt 3 idióta embert felmutattál, és akkor máris az egész párt antiszemita.

"

Ez a libsik logikája. Jobbikra is kb. 3 hülye miatt mondják.


Remélem az Mszp hamarosan eltűnik a földről. Ha baloldali párt kell akkor jöjjön egy becsületes és korrekt baloldal! Ezzel nem a Dk ra célzok

2015. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!