Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szoktátok nézni ezt az...

Ti szoktátok nézni ezt az Euronews hírcsatornát?

Figyelt kérdés

Mi ennek a lényege? Kikhez szól?

Tudom, hogy európai hírcsatorna, de szinte itt a magyarországi adók érdekesebbek, színvonalasabbak. (pl. HírTV, ATV)

Pedig magyar szinkronnal is lehet nézni, de nem igazán hallottam még egyetlen ismerősömtől sem, hogy ezt nézné.


2015. márc. 23. 16:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

# 9/10 Időpont ma 16:41


Az ugye megvan, hogy az EUROsport pl. közvetít VB-t, meg egykoron NBA-t is? :-)

2015. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon.


Európai? Így is az marad?


[link]

2015. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Az ugye megvan, hogy az EUROsport pl. közvetít VB-t, meg egykoron NBA-t is? :-)"


Az Eurosportnak semmi köze nincs az Euronews-hoz.

Az előbbi tulajdonosa a francia TF1 Group és a Discovery, utóbbié pedig az Euronews SA.

2015. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

# 13/13 Időpont ma 20:02


Ki mondta, hogy van?

Talán, ha elolvasnád az előzményt amire reagáltam...

2015. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

# 11/14 Időpont ma 18:57

Igen megvan. De itt figyelembe kell venni, hogy az Európai Bizottság kérte a csatornát, hogy többségében európai vagy európai vonatkozású híreket adjanak le. Ez azért nem éppen teljesül, ha belenézel egy összefoglalóba.


Az Eurosport pedig nem hangoztatja magáról, hogy európai sportokat meg ilyen vonatkozású eseményeken lesznek jelen, az Euronews viszont igen.

2015. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 15/15 Időpont ma 21:14


Amikor nekem még volt TV-m (nagyából 2-3 hónapra rá szűnt meg az előfizetésem, ahogy elindult), akkor még egész normális hírek voltak, közvetetten és közvetlenül is Európához kapcsolhatóan.


Létezik online verziója az összefoglalóknak?

2015. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Létezik online verziója az összefoglalóknak?"


Igen: [link]


Szinte az összes hírnek ami az oldalon van, vissza tudod nézni a TV-ben leadott "változatát", és el is tudod olvasni.

Emellett élőben is tudod nézni a csatornát.

2015. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!