Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire jó a magyar államnak,...

Mire jó a magyar államnak, hogy az M1-ből hírcsatornát csináltak?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Olvastam egy (már nem tudom milyen) cikket, és ott azt írták ezzel kapcsolatban, amit én is sejtettem már korábban.

Most, hogy az eddig fontos Hír TV Simicska Lajos kezébe került, kell egy másik kormánypárti televíziós médium a Fidesznek.

2015. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kormány álláspontját egy minden háztartásban ingyenesen elérhető csatornán keresztül tudják propagálni, melyre sokkal nagyobb ráhatásuk van, mint egy magántévére.
2015. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem is értem, hogy miért érdeke a kormánynak, hogy mossa az emberek agyát a saját propagandájával.

Valaki? Magyarázzátok már el, kérlek!

2015. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

# 1:


A hírTV mindig is Simicskáé volt.

2015. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Közmédia igények változtak. Ma már mindennapi tájékoztatásra számos felület létezik. közmédiának is van csatornája rá. Viszont napra kész, élő hírcsatornája, mint a bbc nincs. Itt lehet kulturális eseményekről élőben jelentkezni, bemutatni az ország történéseit és persze kormány intézkedéseit is belehet mutatni kormány média által.
2015. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
5-ös ez most irónia?
2015. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Majd ha mondanak benne valami negatívat a Fideszről akkor nézem majd, addig nem.
2015. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok #4

Bocsánat javítom: ...egy ellenséges Simicska Lajos...

2015. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted milyen híreket fog adni egy állami tévé? Valószínűleg egész álló nap a kormányt fogja szapulni és a lehető legnagyobb figyelmet fogja fordítani Orbán hibáinak a kiemelésére.
2015. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Komplikato ***** válasza:
56%
Az államnak? Annak pont nem jó, egy újabb luk ahol elszivárog a költségvetés pénze. Az adott helyre semmire se jó embereknek akiknek ott lesz jó fizető állása, meg a külsős műsorgyártó haveri cégeknek (lásd Rákay Philip kartárs és tsa.) lesz jó, de nekik nagyon. A kormánypárt most már nem csak napi 3x30 percben tud agyat mosni.
2015. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!