Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem adóztatják meg a...

Miért nem adóztatják meg a sok nőtlen/hajadon jól kereső karrieristát?

Figyelt kérdés

Szerintetek is be kéne vezetni egy bizonyos életkor felett, szingli vagy facér adót azoknak akiknek xFt-nál több az éves jövedelmük?

Szerintem nagyon keményen meg kéne adóztatni az ilyeneket.


2015. márc. 25. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kéne. Nehogy már kötelező legyen házasodni és gyereket vállalni. Nem mindenki igényli. Nem azt kell büntetni, aki jól tanult, tehetséges és életrevaló. Inkább a szíjjűrtó és focista haverjaitól kéne elvenni, amit lehet. Na meg persze a vidához hasonlóktal. Inkább velük kéne foglalkozni, nem pedig azokkal, akik próbálnak boldogulni. Ha nem akar családot, akkor szíve joga visszautasítani azt. Inkább, minthogy verje őket vagy igyon, elcsavarogjon mellőlük.
2015. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg ne sumákold el a reggeli gyógyszert, nem tesz jót.
2015. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Volt nekünk egy progresszív jövedelemadónk és erős gyermektámogatás. A karrieristákat lényegében ez adóztatta meg, de akkor legközelebb nem a Fideszre szavazol.
2015. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora egy irigy dög vagy.Most mindenki csináltassa fel magát vagy csináljon gyereket,akkor is,ha nem talál értelmes társat?! Mindegy kivel,csak szaporodjon? Nem a jól kereső karrieristákkal van a baj,hanem a sok ingyenélő ciguból és 5 kölykös iskolzatlan munkakerülővel,akik csak a segélyre szülik a sok utódot. Na azoktól vonnám meg. Én inkább a te félékre vezetném be a hülyeség-adót és tiltanám a szaporodását. Mert csk még eggyel de*eneráltabb generációt fog szülni a világra.
2015. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Én a hülyeséget adóztatnám meg. Fél év alatt kifizetnénk az államadósságot.
2015. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Miért kellene?

Egyébként már most is több adót fizetünk, mint akiknek gyerekük van.


Szóval le lehet akadni!

2015. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Senki nem házasodna meg amiatt, hogy ne vessenek ki rá adót.

Inkább dolgozna feketén, és minden pénzét kimenekítené az országból.

2015. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Miért kellene?"


Talán azért, mert az ilyenek miatt vesznek ki az emberi értékek. Az ilyenek miatt lett isten a facebook és az okostelefonok. Az ilyenek miatt élnek a mai fiatalok virtuális világban. Na és ezek szavaznak a fideszre

2015. márc. 25. 11:45
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

#8


A Fidesz szavazói nem ezek.

Miért is lennének?

Főleg, hogy az ötleted is a Fidesztől származik.

2015. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha vannak olyan "emberi értékek", amelyek holmi Facebook meg okostelefonok miatt veszélybe kerültek, azok akkor meg is értek a pusztulásra.
2015. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!