Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy a csp csak a...

Támogatnád, hogy a csp csak a 3-ik gyerekig járna utána adókedvezmény?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 18:19
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj, hogy igazán korrekt törvényt úgysem fognak hozni ezzel kapcsolatban,mert már annyi a cigány,hogy ha megvonnák tőlük a segélyt a fél országot szétvernék.
2010. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Most azért áll sz*rul az ország, mert rengeteg a nyugdíjas és nincs dolgozó.Van viszont 45éves nyugdíjas rendőr,tűzoltó katonatiszt,leszázalékolt cigány(alanyi jogon)viszont munkahely hiányzik.Igenis szükség volna,hogy a harmadik gyerek adókedvezményes legyen.
2010. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
66%

én azt támogatnám hogy egy gyerek után is meg 5 gyerek után is ugyanannyi járjon.

szerintem aki a mai világba bevállal két gyereket annak megvan hozzá az anyagi háttere anélkül is. vagy buta.


másik dolog az lenne hogy a szülők nettó keresetét is meg kéne nézni, és aki többet keres (pl 4-500ezer nettó/hó) annak nem jár támogatás, mert másnak jobban kell(akik mondjuk 180-at tudnak összeszedni egy hónapba.)

2010. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
84%
Igen támogatnám.A jobbik programjában egyértelműen benne van ez a pont.Itt az ideje végre, hogy Magyarországon ne nekünk legyen félnivalónk.Nem egy habzószájú antiszemita,rasszista személy vagyok, de nagyon elegem van, amit ezek a paraziták művelnek itt.Nem dolgoznak, büdösek, zajosak az utcán, lopnak, megkárosítják azt, akinek az adóiból élnek.Szerintem nem kell nevén nevezni ezt az """ember""" csoportot.Mindenkinek annyi gyermeket kell vállalni, amennyit fel tud nevelni.Érdekes Olaszországban 20 éve el tudták törölni a segélyrendszert?Berlusconi azt mondta, annyit vállalja amennyit elbírsz.Vona Gábor jól mondta, ha bikák arra, hogy 10 gyereket megcsináljanak, legyenek bikák dolgozni is,de valószínű erre nem kerül sor, mert a Gárda porrázuzza őket,de szerintem van pár millió önkéntes is aki be fogn nekik segíteni.Eljött az idő, hogy végre a magyarok gyarapodjanak,Magyarország már a 24. órában van,de még van egy esélyünk.Ápr 11.Adjon az Isten szebb jövőt.
2010. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

:) ez nem jobbik program kedfves jobbikosok:)

Az mdf ezt 90-ben megcsinálta 3 gyerekig csp utána adókedvezmény.Erre jött egy párt aki azt mondta a birka magyarnak,hogy ki akarnak írtani minket.Na ki nyert 94-ben?

2010. febr. 24. 19:47
 36/47 anonim válasza:
100%
csatlakozom...3 gyereknél többet soha nem szerettem volna. sem anyagilag, sem idegileg nem bíránk. és nem várom el mástól h az én gyerekeimet tartsák el, mint azt a családot ahol 13 gyerek van...mert hát amit az Isten megadott-mondják ők...
2010. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
88%

19:30: "másik dolog az lenne hogy a szülők nettó keresetét is meg kéne nézni, és aki többet keres (pl 4-500ezer nettó/hó) annak nem jár támogatás, mert másnak jobban kell"


Szerintem meg aki annyit keres, és annyi a gyereke az MEGÉRDEMLI (adókedvezmény, tehát nem visszakap államtól, hanem nem kell olyan sokat fizetnie az államnak!).

Sőt, a cél az kellene hogy legyen, hogy pont ez a felső középosztály vállaljon a lehető legtöbb gyereket, mert ők tisztességben fel is nevelik, ki is járatják velük az iskolákat.


Ne a minimálbéres akarjon már 10 gyereket csinálni!

2010. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy a viharba ne!!!!

Véget a megélhetési gyerekcsinálásnak!!!

2010. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

20:39!


az én szüleim se keresnek valami jól hogy őszinte legyek,(nem is olyan nagyon rosszul)

de nagyon szeretnék hogy jól elvégezzem az iskoláimat amiket kitűztem célul, és el is fogom őket végezni.

ez nem csak a gazdagok érdeke.

értem amit mondasz, de a véleményem mellett kitartok, mert nem így látom ahogy te.

19:30 voltam

2010. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
90%

támogatom!

akinek nincs meg a megfelelő anyagi háttere hogy egy focicsapatnyi gyereket eltartson az ne vállaljon annyit

főleg a cigányok

mert nem az a cél hogy gettókat hozzunk létre


mert gyereket szeretettből kell csinálni nem segélyért

és a szülő meg ne legyen önző (hogy én azért is 8 gyereket akarok)

hanem csak annyit aminnyit tisztességgel fel tud nevelni

ez a törvény pont jó a lehető legjobb

és ehhez 20 év kellett?

ja persze mert 18 évig nem volt Jobbik hanem csak a rabló pártok

itt a Jobbik jönnek a jobbnál jobb ötletek ezért szavazzunk rájuk

2010. febr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!