Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnék bocsánatot kérni a...

Szeretnék bocsánatot kérni a károsultaktól, hogy a Fideszre szavaztam! Ezen kívül mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nagyon elfogult voltam, a Fidesz kormányzásával szemben, mivel Gyurcsány kormánya alatt a családom anyagilag majdnem teljesen tönkrement. Hinni akartam benne, hogy tényleg pozitív irányba indult el az ország (a mi családunk számára így is volt). Az eddigi botrányoknál mindig úgy álltam hozzá, hogy valószínű hogy az ellenzék nem tudja elviselni a vereséget, ezért ócsárolják a kormányt. Nagyon sajnálom, hogy nem voltam eléggé körültekintő, megrészegített az, hogy az Orbán kormány óta kicsit jobban él a családunk. :(

Viszont amit mostanában látok, a paks bővítés ügyéről, a M4-es építéséről, a questor ügyről és arról amik mostanában kiderülnek a NAV-ról (még a kitiltási botránynál is azt hittem, hogy ez csak hatalmi játék, nincs igazság tartalma)

Igazából ez volt az a pont amikor felnyílt a szemem:

https://www.youtube.com/watch?v=3yFag_32zS4

A kihallgatáskor az érintettek bíróság előtt vallanak a milliárdos sikkasztásokról, ez már nem lehet szimplán hatalmi játszma, ha hamis a vallomása, annak súlyos következményei lesznek rá nézve..

A kérdésem az lenne, mit tudnék tenni? Menjek el tüntetni? Attól változni fog valami? Rosszul érzem magam, hogy szemet hunytam a tények felett eddig, csak mert nem akartam bennük hinni :(



#FIDESZ #mondjon
2015. ápr. 3. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha aktuális lesz menj el szavazni.
2015. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És van esélye annak, hogy erre nem kell már 18ig várni? Én nem erre szavaztam, amit most csinálnak, csak megtévesztettek!
2015. ápr. 3. 14:41
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Menjél el Észak Koreába propagandistának.
2015. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
A te lelked már tiszta, tanultál a hibádból és be is ismerted. Biztos lesz alkalmad kijavítani is.
2015. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy semmi! :D Ezért nem kell bocsánatot kérned! Akkor úgy tűnt számodra, hogy ők jók lesznek, de nem jött be. Nem nagy ügy.
2015. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem tűnt fel senkinek hogy ez egy kamu provokátor kérdés.
2015. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
#6! Miért is?
2015. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

# 7

Azért mert az... tipikus.

2015. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kárpótlást tartozol fizetni a becsületes állampolgárok irányába!
2015. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
"Azért mert az... tipikus." Érvelés magasiskolája! Nem tudod elképzelni/elfogadni ha valaki másképpen gondolkozik mint te?
2015. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!